Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

110 kg-ra jó lehet? Kulcscsontvédős esetleg?
Eladó Szinte új Fm protektoring kb 5-6* volt rajtam mez alatt.
Mérete:XXL,de több helyen is állítható,karnál,csípőnél,vállnál stb.
Ára:10 000Ft.
Szia,

Bármilyen képet meg tudsz csinálni matricának?
Keresek kínai minimum 200 ccm-től quadot, hibás is érdekel 100e ft-ig.
Keresek ezenkívül japán, nem kínai quadot minimum 300 ccm-től 400e ft-ig, állapottól függően. Ajánlatokat képpel, árajánlattal, állapotmegjelelőssel a jaszipapa@gmail.com emilre várok.
Köszönöm, hogy elolvastad
Eladó 4db 175/70x13 5x100as osztású téli gumi, 2db egy szezont 2 két szezon futott. 80%osak Skoda Fábián voltak. Felnivel együtt.

40.000 Ft kereken. csak több nem kevesebb
SUOMY KÉTRÉSZES BŐRRUHA MÉRETPROBLÉMA MIATT ELADÓ. Szakadás ,repedés és csúszásmentes. 56-58-as egyrészes ruha csere érdekel. Ár: 65e. Tel: 06 30 255 85 53
Ez melyik fazerhez lenne jó?

Köszi a választ!

Üdv:Balu
öhm esetleg facebookon bejelölsz megtudnank beszélni Héjas Norbert szerintem megfogsz talalni a motorommal vok képen
ezesetben te vagy az emberem!
adatlapomon a számom!küldj üzit,és összefutunk!
köszönöm!
A képen látható cuccok 5000-ért elvihetőek. Esetleg a gyári kiemelők is megvannak tevénél. Yamaha Fazer
igen küldesz képet hogy mi kell és méreteket és én mondok árat és ha kell legyártom és budapestri vagy ugy látttam összefutunk és mehet az eladás
Sziasztok!
Eladó Domino kormány alig használt állapotban viszont mivel motoron volt ki van fúrva a kapcsolóknak,progrip sbk zselés markolat alig használtan,pbr olasz kormányvégsúly a képen látható kis hibával eladó.12eft egyben de mehet darabonként is akár.
Ha érdekel valakit a balu88@mailbox.hu címen vagy a 70/2241386-os számon elér.
xt 350 92es gyártás!ehez is tudsz matricaszettet?
Bármilyen matricát lehet venni ár megegyezés alapján küld a képet mit szeretnél mekkorába és megbeszéljük az árakat hejasnorbert@freemail.hu
Kuplungkar konzollal eladó, bármilyen 22mm-es és 28-as kormányra, enduro, krossz, supermoto stb... felszerelhető, vadonat új, csomagolásában, bontatlanul 5 ezer Ft+posta.

30 622 12 38
Elado fekete börjeki
fekete hálos protektor
olimpia 2004 es mounten bike bicikli
prestigio gamer egér (vadonatuj nincs használva )
aprilia af1 tank tanksapkával kulcsal hátso idom elsöidom és ülésekk lámpákfekete
lújíszos hengertáska nem kell?ócsón megszámítom
lidl-ben 5-e-ért kapsz vadi újat!
hozzávaló relé (ebay) 6k.
SV1000/650 undertail (ERMAX), használt, jó állapotú: 10k
LED-es hátsó indexek: 10k (ajándék tartóval)

képek
Nekem van egy tuti de nincs meg a mágneses része lecipzároztam és elhagytam,3 rugó.
Keresek Dellorto PHBN 12 karburátort!