Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

AM6-os TOP henger eladó! (d=50-re kell fúrni) 80ccm fúrni kell és dugó hozzá, fengerfej (vagy 2-t nemtudom h mi van) és a henger. 15ezer ft.
eddig bevállt, de idén szinte csak kint használom a motort, és nincs kedvem szerelgetni.
ja..értem...a "lehetséges" tiltás miatt megy a para....értem...és éles helyzetben is jók a tapasztalatok?..neked bevállt? ...én is nagyon gondolkozom ilyenen...rámegy a gatyám, ha egyszer leemelnek 180 körül..:(
nem olvastam el a cikket, csak a címét...

azt is kinézem belőlük, hogy így próbálnak manipulálni az árakkal...

fene tudja... na de nem offolok tova...
nekem a motoron is van, kocsiban is, eddig tökéletesen működött.
miért? ..nem jók ezek?..olcsónak tűnik, 1-2 éve még 150k körül volt...
nem. De a pletyka mindig felröppen, utoljára a totalcaron ma.
És gyakorlatilag?
elvileg...
Illegális lett?
túlkínálat lesz a piacon
Köszönöm,de közben sikerült találnom.
Szevasz!

Nekem kéne ez a cucc.
elérhetőségem az adatlapomon.
Még mindig eladó volna a motorom, most már tényleg bőven az ára alatt:

Derbi Mulhacen 659
Sziasztok!
Eladóvá vált a Cafe Racer Timeless bőrnadrágom. 50-es méret, hossza: 103 cm, derék: ~41-45 cm (gumis). Egy két apró kopás található rajta de összességében szép állapotnak örvend. Csupán azért adom el, mert kihíztam. Budapesti átvétel megoldható.
Bővebben:
http://www.kepesmotor.hu/bor_n...
szeva elvesztettem a számodat nekem kellene a laptop töltő, a robesz megvan még? üdv, dobj már egy sms-t nekem és visszahivlak. 06302129853
új 3500.-
Autónál úgy van,hogy ha megvan az adás vételi stb után biztosítóba kell menned mert addig nem lehet át íratni amíg nincs a neveden érvényes biztosítás,utána okmányiroda.
Ha jött papír a biztosítómtól, hogy érdektelenség miatt megszűnt a szerződésünk azon a napon amin az adásvétel szerepel, akkor valszeg átíratta az új tulaj a motort ugye? mivel csak úgy köthet biztosítást rá hg a nevén van...vagy rosszul tudom?
sziasztok valakinek van elado motoros protektoros gatyaja? 10 ezerig max
Sziasztok keresek Cagiva 350 T4-hez gyújtáselosztót de lehet hogy más a neve 5x5 kis doboz és kb7szál vezeték jön ki belőle ha valaki tudna segíteni megköszönném!
ELADÓ!
Fogyasztás 3 liter, nyomatékos motor, 2 személynek is kényelmes túrázni motorozni.

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Hátha köll valakinek....
Laptop szivar töltő új. 2eFt.