Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hentikém Trace így senki nem tudja mifiaborja a csimma.
megdolgoztam érte
Sziasztok!
Van egy eladó 600-as zzr blokkom bontva és egy zzr zsír új légszűröm ,ha valakit érdekelne tgyugyu@citromail.hu
Most sem jó a linked.
Köszi , pótolom
Eladó egy szezonos Shox Monza 2 részes protektoros bőrruhám.
Garantáltan csúszásmentes, szép állapotban. Írhatnám, h 54, vagy xxl-es, de Én 186cm magas 100 kg körüli vagyok rám pont jó.
2 éve talán öszze vissza 3X volt rajtam, sajnálnám, ha tönkremenne, inkább eladnám kis píízé
Az ára mintegy 35000 forintra rúg, de egyezkedhetünk
Íme a ruhadarab és a régi csizmám, ezt is elednám:
http://www.kepesmotor.hu/utcai...
a csirmájé egy 10-est gondótam
"Sajnáljuk, a keresett oldal nem található vagy nem létezik."
Ha valakit érdekel egyben 5000 ft 06203498275
Eladó egy szezonos Shox Monza 2 részes protektoros bőrruhám.
Garantáltan csúszásmentes, szép állapotban. Írhatnám, h 54, vagy xxl-es, de Én 186cm magas 100 kg körüli vagyok rám pont jó.
2 éve talán öszze vissza 3X volt rajtam, sajnálnám, ha tönkremenne, inkább eladnám kis píízé
Az ára mintegy 35000 forintra rúg, de egyezkedhetünk
Íme a ruhadarab és a régi csizmám, ezt is elednám:
http://www.kepesmotor.hu/utcai...
ELADÓ DRZ első kerék 2007 hibátlan állapotban gumi és tárcsa nélkül...csere érdekel dr 650 se első kerékre .....tel:20/3452964 vagy....apophis13@citromail.hu...hívj bátran megegyezünk....
az a gáz hogy fogalmam sincs a videókártáykról ... így gondoltam előbb gyorsan rákérdezek ... viszont ha veszek akkó GTX560. azzal mán csak fog pirítani az X6 ?
értelek , persze nó problem!
Ahogy említettem is, említem még1x poén volt a felvetés. Max ha neked igy jó mehet, egyébként sem a pénzt, sem a vga-t nemszeretném ellébecolni.
Dobozos, garanciális egyébként, full tartozékos, ph!-n hitman-hez szól a garancia majdnem egy évig talán.
10 ezer?
előző üzenetet olvasd :)
írtam a PH-n a videókártyás topicba, ha azt mondják érdemes váltani akkor én benne vagyok.. de tényleg mondj egy árat amiért neked megéri
igazából csak poénként írtam. ugy szeretnék kijönni, hogy egy 10esem megmaradjon, mert máskülönben felesleges a gyűjtögetésem !
én GTA buzi vagyok most a 4-et moddingolom, Icenhancer 2.0 oda meg kell a vram mint az állat. gtx560ti-t fogok venni nemsokára de addig is érdekelne a csere de attól függ menyit kell rádobnom. Elég izmos gépem van csak ez az 5750a gyenge pont !
itt egy teszteredmény már 5770- el crysis-ba

teszt
menyit kérne ráfizetnem?
hát az 5770 nél is jobb már valamivel. csak dx 10es. egyébként szerintem állat kártya . 448bit , 896 rammal . de szerintem egy kutya összességében
az enyém GDDR5ös memóval szerelt 1gb os kártya a tiéd meg gddr3 és 8g6mb? gyengébb kari mint az 5750?
megéri nekem arra váltani ? ? ?