Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

!KERESEK! 1988-as évjáratú Cr 250-es motoromhoz kuplung felőli nagy deknit! Ha valakinek van, vagy tudna csináltatni feléltétlenül írjon. Itt a fórumon megtaláltok, de itt az e-mail címem: kadar96@freemail.hu

Előre is köszönöm!
Eladó a képeken látható Honda Cr motorról való alkatrészek. (A sárvédők passzolnak egyéb cross/enduro motorra!)
Kösz, de a méret nem stimmel...
Bridgestone podium baseball sapi 2db és bridgestone motorsport hátizsák 1db eladó vagy cserélhető!
sapi 3500, hátizsák 6500 (1 vállpántos, tépőzáras). alkudni egy kicsit lehet.
csak a sapiról találtam hivatalos linket, a hátizsákról valamiért nem töltötte be a katalógust..
http://www.bridgestoneshop.com...
Sziasztok!

Suzuki GS400 vagy 2000 előtt gyártott GS500e-hez keresek olcsón komplett műszerfalat, vagy csak műszerfal keretet órák nélkül, kábelezéssel.

robert pont jarosi @ gmail pont com
Sziasztok! Eladó 1999-2002 gyártott SV-hez BAGSTER tankbőr, hozzávaló BAGSTER 30 literes tanktáska ( ez más motorra is jó amin van tankbőr!), és BAGSTER komfortülés! Képeket kérésre küldök, illetve Vaterán is fent vannak. Árból tudok engedni... Főleg, ha a tanbőrt táskával viszitek!
Szia! Nem volt javítva fényezve sem! Tárcsával tengellyel 18ért oda adom a tárcsa is tökéletes nincs elkopva,szerintem ez baráti ár! A bontóban egy tárcsát adnak csak 7000ft ért. Gondolom a tengely is megér 4e-t a felni egy 15 lazán mivel nincs rajta sérülés! Meg akartam tartani pályázni de nem igen fogok az idén eljutni. Így örülök ha gumira fogja futni úgyhogy ez van.
helló

A kormányokról tennél fel képet és árat lehet,hogy érdekelne.
ELADÓ DRZ első kerék 2007 hibátlan állapotban gumi és tárcsa nélkül...csere érdekel dr 650 se első kerékre .....tel:20/3452964 vagy....apophis13@citromail.hu
mennyiért adod javítva ,fényezve volt
Esetleg Yamaha R1 hátsó felni tárcsával tengellyel érdekel valakit?
lehet de én soha nem basznék át motorost
akkor te lettél átkúrva....
megesik néha
Senkit nem akartam áétbaszni nekem 10 körül fájt az ora és aki nem hiszi it pesten Köbánya Europark Ékszerüzle it is 9000 ért árulják méghozzá a müanyag változatát tehát semi átbaszási szándékom nem volt
Legalább mer nagyot gondolni Egy tizes aszt kész. Mit szarozna itt párezerrel.
Itt is van egy "eredeti" Német:

http://ekszer-ora.vatera.hu/ka...
Én is épp ezt akartam neked belinkelni, amit ini!

Köszi a "sporttársi" hozzáállást, én még mást sem szoktam átb@szni, nem hogy motorost!

Köszönöm szépen, de nem kérem az órádat!

Üdv!
na ja
de látam 1700ért is ami még magyarabb volt
vagy kínaibb

a szar itt is szar meg a németeknél is, csak a sváboknál drágább
Minden kínából jön. Ez is. Azért adod 9-ért mert neked egy 10e-be van. Holnap lesz más színben is. Míg lószar van addig veréb is. Végül is.
én németböl hozom nem a magyar szart és szálitásal simán otvan nekem egy 10 esben:)