Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi!
Jah, még megvan. Mikor és hol akarod átvenni? Környe vagy a cégnél?
Sziasztok elado egy Fujitu SSiemens Amilo Nagykijelzös laptop
CTK-495 TIPUSU ZONGORA SZINTETIZÁTOR
EZÜSTFÉNYÜ KÉKLEDES LÁVAORA NEM MÜANYAG ÉS EGY FEKETE BÖRJEKI SEMMI HIBÁJA NINCS CSAK ROSZ A CIPZŰR DE MEGLEHET CSINÁLNI
Proci 2800+
798MHz 480MB RAM
Szervizcsomag 3
Hálozati kártya 1394 es adapter
SIS 900 Based PCI Fast
AMD Proci
Vidikártya SIS M760
Eladó KTM szivacs 2.000 ft és magura kuplungkar1500 ft krossz motorra.0620 3498275
Érdekel a gumi, csak szegénység van Itt is 1600 a posta, vagy a méret miatt drágul? Az utánvét lehetséges, igaz?
Csak nyomódott, ezek nem olyan gumik melyek megvannak sérülve vagy repedezve még sosem volt probléma a gumikkal! Pedig a fórumon már gazdára lelt vagy 20-30db. Főleg,hogy tudom honnan és kitől vannak. De ha gáz van,a címem a régi! Apropó posta! Én még sosem tudtam úgy venni valamit,hogy a postát az eladó álta,főleg ilyen kis összegnél!+
Eladó sorba került Honda Cr 250-es hátsó felnim. A küllők, és az agy hibátlan állapotban van, a felnicsík sérült, de javítva lett. Ha kell "megbontom a kereket", de első sorban odaadnám az egészet. Tárcsa, és lánckerék nélkül.

Kérésre küldök még képeket. Cakk-pakk 5.000Ft-ot kérnék érte!

(Amin a gumi van, de az már idő közben lekerült róla.)
Hali!

Yamaha Szr660 első lámpát keresek ami a képen látható!

Akinek van az kérem jelezzen.
Halihó

Eladnám a képen látható (NEM a VASAT) fekete BAGSTER tankbőrt.
20.000.- (hibátlan)
BP.
0630 2215963
Halihó

N84 N-Com "XS"
Karcálló,páramentes dupla plekó,400 UV védelem.
Teljes szellőző rendszer. Páraelterelő,bogárvédő.
Kivehető és mosható bélés és arcpárna.
Microlock zár.
VPS napellenző.
N-Com előkészítés

20000.- 0630 2215963
Lazer Crossbones cross sisak eladó.
Mérete XL.
Ára.:10 500Ft.
Csere érdekel R14,R15 méretű autógumira.

Érd.:Itt vagy adatlapomon található elérhetőségen.
KERESEK! Honda cr 250-es motorhoz (1988) hátsó féktárcsát. Az infók a képen vannak. (Átmérője: 23 cm.) Akinek van jó állapotban eladó, az írjon. Árral, képekkel várom az ajánlatokat ide, vagy freemailomra: kadar96@freemail.hu
csö oszi, kéne az a kuplungkar ha megvan még. üdv, és gratula, most tudtam meg
Szép napot! Nem tud valaki stunt-ra átépíthető motort olcsón? Lehet sérült is de minimum 400 as legyen!
Jah értelmes dolog érdekel. Mid van? Kp-ra 15K és vihető...
Ár?
a hátsó gumi csak nyomódott vagy szerelés közben sérült?


ahhoz mit szólsz hogy 7000 és a postát te állod?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_fz_750_genesis_fz_750-54
23440
Hali !
Nincs valakinek vagy nem tud valaki 99-2002 közötti Suzuki SV650s-re gyári balos tükröt?
Köszi Csutka.
Régebben az én M-es cordura kabim volt neki, és az nagy volt neki.
Ezért gondoltam, h majd a gyerkőc után biztos jó lesz neki az S-es.
Ha most akciós, akkor most kell megvenni, vagy elbizniszelni.
De még lehet igazad is lesz, aztán majd ráér még...
Oszi, ha áprilisban jön a gyerkőc, akkor az asszonykának ne vegyél most kabátot. Ha megfogadsz egy jó tanácsot egy motoros anyukától. Mert ha most jó is (vagy jónak tűnik), nem biztos, hogy szülés után is jó lesz. És nem azért, mert meghízna az asszony! Várjatok minden ruhavásárlással legalább pár hónapot.
Megértelek. Sajna sok mindenkinek szarabb lett mint 3-5éve.
Kicsit most pihenteted akkor a dolgot. Aki egyszer ebbe beleszeretett, úgyis visszatér. Gondolom fizetsz egy lakást.
Nekem majd jövőre kezdődik az a móka.

Aha. Tetszik. Sztem jó lenne anyának. És mennyit gondoltál érte? Esetleg valami értelmes dolog csere?

Igen, megvagyunk ahogy lehet. Már folyamatban a gyerek akcióó... Mi meg azt várjuk áprilisra. Egy kicsit nekem is csökkenteni kell a km-ket...
Szasz Oszibá!
Van kiadásom bőven, főleg CHF alapú, havi 70K ért, a benzin meg 500at rúgja lassan, azért nem tartok motort hogy 300Km-t menjek vele egy szezon alatt, szóval totális a szar, anyagi okokból kellett meválni tőle sajna!
A kabát egy Held kordura, S.-es méret, asszonyká-é, bogár még nem érte... Veled oké minden?
Hi Kiflee,
Na? Mi a rák! Miért adtad el a gépet?
Az utolsó képen lévő kabi milyen? Mekkora?