Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi érdekel cserébe?
Csáó!
Nem tud valaki K4 1000-re jobb oldali visszapillantót?
Sziasztok! Vennék "A korl" jogsival vezethető DRZ-t! SM-et inkább, de más is szóba jöhet. Néz(t)em az összes hirdető oldalt, de azért ha ti is tudtok ajánlani valamit, azt megköszönném!
Lg arena gyárilag független 24000, Lg t310 telenor függő 14000, vágott slick 6500
Hercules ultra 80 ac és MZ TS 125 alkatrészek van még egyéb is ha érdekel írj.mail az adatlapomon
Kétrészes ixs bőrruha 40.000Ft.

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Üdv!

Egy karton Castrol Power 1 GPS 4T 10W-40 olajat vettem amiből megmaradt 8L ha kell valakinek írjon!
2000pénz literje
Köszönöm a segítséget!
Erre is gondoltunk, majd holnap elintézzük a dolgot.
Sziasztok!

Van pár eladó cuccom olcsón:

1. Acerbis felnőtt Cross páncél jó állapotú 10.000 ft
2. 1999 ZX6R alsó felső villahíd kompletten csapággyal + első tengely 5.000 ft
3. DRZ lánckerekek 13-14-15 és K4 SV 650 15ös, árak a képen.
4. ZX9R F 2002 hátsó kipufogódob 7000 ft
5. Hein Gericke 2 részes újszerű bőrruha 54es 185 cm és 80 kg-ra 45.000 ft

Postázom is a cuccokat!

Üdv: Edem
Mondd a fickónak, hogy nézze meg az adásvételin a dátumot. Minden ami azután van, az az ő baja. Nyugi, a szerződés azért van, hogy megvédjen az ilyen idiótáktól! Egyébként simán lehet, hogy csak a szerelője akarja lehúzni, mert látja, hogy nem ért hozzá...
Ha hibás lett volna a váltója nem viszik el.
Ők mentek vele tetszett is nekik, és még énis mentem vele utoljára egyet.
Most azzal jönnek hogy szar a váltó, amikor elvitték tökéletes volt.
Az előző hosszászólásomban rosszul írtam.:D:D
Igen aláírtuk az adásvételit.
Nekik is és nekünk is 2 példányban megvan.
Én kezdek lenyugodni, mert józan ésszel belegondolok, akkor 1 hibás váltójú motort nemvisznek el...
Az hogy ők mit bénáztak vele az nem az én bajom, ha hibásan visszahozzák akkor mi is okoskodhatunk esetleg velük ha ők akarnak.
Csak édesapám idegeli magát nagyon rajta.
Köszi a válaszokat!
Egy hét alatt simán ő is tönkretehette, ne aggódj, nem fog beperelni, nem vagy köteles visszavenned a motort, írtatok szerződést, ugye?
Igen ezt tudom, szerintem is így van, de félek hogy a pereskedés csak felesleges és még mi kerülünk ki belőle szarul.
A gond az lehet hogy a vevő egyáltalán nem ért a motorhoz, még azt is megkérdezte melyik a karburátor...
Dudi! Megvétel előtt kellett volna megnézetnie, nem tartozol többet érte felelősséggel! Ha az első sarkon rommá töri, akkor is visszahozhatná? A motort egy hete eladtad, ez már nem a Te motorod, ha nem tetszik neki, pereljen be. Ezért szokott benne lenni a szerződésben, hogy a járgányt "kipróbált, megtekintett" állapotban vette meg.
Sziasztok!
1 hete eladtam a simsonomat, kipróblta a vevő tetszett is neki.
A motornak az első féke nem igazán fogott, de erről tájékoztattam.
Ma hívott hogy szar a váltója, a karburátora, a fék , rossz a gyertyája.
Mindezt 1 szerelő mondta nekik és holnap vissza akarják hozni a motort.
Hogy ezek szarok a motoron én nem hiszem el, mivel alapjáraton pötyögött a motor, tökéletes a váltója, csak az első fék nem az igazi, de azt említettem neki és tudomásulvették.
Járt már valaki hasonló cipőben?
Ducati Multistrada -magyar rendszámos- nagyon olcsón eladó. Szép állapotban van, friss műszakival, új gumikkal, stb.
katt
Ja, azt nem mondtam, ez is pont 48-as... ;(
Hát pedig már majdnem felajánlottam pult alól egy szép ÚJ kombit neki...

Potom 120 pénzért...
de hát így... ;(

De, azért, ha javasolhatom, inkább izmosodj...

Kitartás fiúk, én is hízok sajnos...
Amíg van aki ezt szereti, nincs gond...

Puszi.
Izmosodik "hastájékon" kerületre!
nem hízik izmosodik és/vagy emberesedik (velem együtt... )
Sziasztok.
Eladó APC Back-UPS ES550VA szünetmentes tápegység!