Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha el tudsz érni telón...... Nem ígérem, nem vagyok "itthon"!
Köszönöm, akkor sajna . Sok sikert!
GSX-R 1000 K9-et beszámitasz nekem? Esetleg 100 ezerig ráfizetek!

Üdv
Egy az egybe nekem nem annyira buli. . . Amugy már elhoztam volna ha tudnám hogyan. Annyira nekem sem égető. November óta nem volt hozzányulva a bal ablakhoz. Már fura lenne ha le tudnám engedni. Megdumáljuk telón, majd hivlak!
Sziasztok! (AZ OLDAL IDOM CSILLOGÓS PIROS LETT!) Teljes körű felújítás után megválnék féltett, garázsban tárolt, rendszeresen karbantartott Yamaha Dt 50/80-as enduromotoromtól. A motorban kevés
kilométer van, és a felújítás óta 1 métert sem ment. SMKP jogosítvánnyal vezethető. Lámpák és tükör van rajta.
Lazább, de a felújításnak köszönhetően a kicsit durvább terepet is bírni fogja. A motort úgy vettem, hogy Arrow sport kipufogó rendszer van rajta
(gyönyörű állapotban) és egy Dr 80-as henger.

Amit a felújtás során kapott: !ÚJ! Karbon membránt, így jobban megy, de kevesebbet eszik. !ÚJ! Nitrogén gázos (verseny) hátsó teleszkópot.
!ÚJ! Sport (direkt) légszűrőt. !ÚJ! Első és hátsó Dunlop márkájú crossgumit. !ÚJ! Karcmentes festést. !ÚJ! Kuplungbowdent. !ÚJ! Üléshuzat.
Az első felnit felújítattam és adok még egy első kereket is tartalékba! A hátsó kereket kicseréltem fiatlabbra, de a régi felnit is adom vele együtt.
Az első teleszkópban friss olaj van. A hátsó felfüggesztésben most legyártott szilent blokk van.

A motort kezdő enduro, de az átalakításnak köszönhetően kezdő cross motorként is lehet használni!

Évjárata: 1998, vízhűtéses, elöl tárcsafékes, hátul jó állapotban lévő dobfék.

Végsebessége jóval 100km/h felett van!

A motorba csak Castrol olajat öntöttem. A blokk csörgés-zörgés mentes. A motor KÖLTSÉGMENTES állapotban van!

Kategória váltás miatt adom el! Első sorban kézpénz érdekel, de CSERE 125ccm-es vagy nagyobb CROSS motorra lehetséges, hogy érdekel.

Ez a motor nem zsákbamacska. Hidegben is 2. rúgásra indul! Keress bátran, meg tudunk egyezni! Természetesen kipróbálható, előre egyeztetett időpontban. (Győrben)

Az ár fix! Alkudozóknak sem tudok egy forintot sem engedni, de odaadom teli tankkal!

Kérdezni, érdeklődni itt tudtok: 0630-332-44-66 vagy freemail/msn: kadar96 (kukac) freemail (pont) hu.

Köszönöm, hogy megnézted! Széles utat!

A képeken 90%-os, de hétfőre (Júl. 25-ig) teljesen készen lesz!)
5000ft-ot kérek a csizmáért, de azt elfelejtettem írni, hogy motoros dolgokat beszámítani nem tudok, mert nincs mivel használnom! :(
Amúgy PDA-GPS(akár ráfizetéssel is) és más elektronika eszköz érdekel vagy valami hasznos kütyü! :)
Mennyi a matek? Csere-bere egy kesztyűre?
Nem jössz el valamikor, azt viszed az egészet a pi..-ba?
Én is bontok, Te is, cseréljük el 1:1-be!
Biznisz lesz... Egyszer csak meggazdagodunk! Legalábbis lesz mit enni holnap!
A hétvégén ne akard, de jövő hét szerdától képben vagyok!
Bontásodból első felni (tárcsák nélkül) mennyi? Meg esetleg a gyári dob, ha nem sérült?Meg hátsó ülés? A tököm, egyik sem égető, de...
Sziasztok!
Eladó vagy cserélhető (értelmes dologra) egy ProBiker túracsizma!(használt) 45-ös méret. Keveset használtam így hibája nincs! Sajnos eredeti képet nem tudok most fölrakni, de aki kér annak küldök e-mailben! 06706163770
Habár. . .
Lehet kéne már akkor a váltó, meg a komplett futómü is.
Szereld le a csótány bal oldali ablak emelő szuperszerkezetét.. .
Dolgoztam a héten kb. 2 heti munkaidőt, úgyhogy pihi van most! Mit csináljak?
Szerintem Neked most nem fórumoznod kéne. .
Napot!
Kesztyű ELADÓ! 6.000 egység magyar fizetőeszköz.
Kétrészes bőrruha SZINTÉN ELADÓ! 23.000Mani!

Cordura nadrág csere érdekel, de bármiről beszélhetünk...
Yamaha Dt-hez eladó olcsón olajtartály. (Különolajzás kábellel.)

http://www.kepesmotor.hu/olaj_...
ezt! 60ezerért
tegnap előtt este adtam el 3 óra alatt
Keresek olcsón yamaha slider robogót,ha tud valaki írjon plz
üdv,
mail ment árakkal, képekkel.
nagymatel@freemail.hu az utolsó képen lévők áraira lennék kiváncsi
Eladó vadi ÚJ Sidi ST blue motoros sportcsizma.
Méret: 39

Bolti ára 72000,

én 42000 Ft ért adom

30/429 3097
Bukó AKCIÓ!

Eladó ÚJ X-lite 602,701 NCOM bukók xs-s-m méretben.

X-lite 602 NCOM GT s-es 55 000 Ft
X-Lite 602 NCOM Lorenzo replica white s,m 55000 Ft
X-Lite 602 NCOM Stoner replica m-es 55000 Ft
! X-Lite 701 NCOM labyrinth xs-es 55 000 Ft !
! X-Lite 701 NCOM hazard xs-es 55 000 Ft !
Leírásnak megfelelő sorrendbe raktam ki a képeket!

Hajrá!:)
tel: 30-429-3097