Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó!
Dainese T3 bőrruha 52-es piros-fekete-szürke(horzsolás az alkaron)
25.000 forint
Suzuki hátizsák hibátlan állapotban 12.000 forint
Alpinestars cross mez XL-es 10.000 forint
UFO cross nadrág 34-es 5.000 forint
Esőruha 10.000 forint
Scott kisméretű cross kesztyű 5.000 forint
Dainese 42-es csizma (orrszakadással) 10.000 forint
Nokia N97-es dobozában, karcosodás elleni fólia+tükörfólia+1 tükörfólia,füllhallgató ,adatkábel,töltő 45.000 forint
EMAIL: richard.horv@gmail.com
TELEFON: 0630/3919798
Okés, mint mondtam felőlem elviheted 8ért, nem garantálom, h jó rá..viszont jó ár érte ;)
Suzuki RM 125 2005-öst, nagyon szép állapotban. Keveset használt, a blokk nem csörög. Ára: 385ezer, ez fix. Csereár: 450ezer.
eladók számomra porfogók...igérj valamit és a tied
gsxr ram air,gsxr kapaszkodó,balos tükör és jobbos figter tükör
a protektor alig használt
Utána járok a dolgoknak, aztán jelentkezem, de ha közben akad rá vevő akkor természetesen add oda másnak. :)
Hát elég ritka az a típus sajnos. Anno adtam el ilyen dobot átalakított verzióban, de nem érkezett negatív visszajelzés róla... Az is vmi RX-re került rá asszem... Az első képen láthatod, hogy nézett ki.
De hogy milyen irányban változik a motorod teljesítménye, azt nem tudom megmondani...
A második képen a mostani eladó kipu van, ilyenből készült az átalakított is...
az a problémám, hogy nem találok az enyémhez ilyen alkatrészeket. Fémmegmunkáló cégnél dolgozom, tehát nem ügy alakítani. Az én végdobomat kiherélték sajnos. Csak nem tudom hogy a teljesítményt befolyásolja e ha azt a KTM végdobot felteszem rá.
Nem tom milyen van a tiéden...
Bármit bármire fel lehet rakni, max kicsit faragni kell rajta, tehát a tartókat áthelyezni, meg a cső méreteket összehozni. De én azt mondom, hogy nem érdemes annyit vacakolni vele. Nem célom, h átverjek bárkit is..
yahzee

Az enyémre jó lenne szted? Gilera Rx 125 Arizona!
enyémre?2011es ycf?
ELADÓ GYÁRI KTM EXC 2t VÉGDOB! 8.000ft áron, szép állapotban, új gyapottal... csere is érdekel EXC 200/ 205/ 300 egyenes v tuning végdobra ráfizetéssel!
Üdv!
Gilera RX Arizona 125 höz keresek kipufogót. Valaki tud esetleg segíteni? Esetleg egy műszaki rajz is megteszi.
Én golyósat, de nem holmi gagyit, hanem egy sötétzőld PAX-ot
képet erre..:) motorosss97@freemail.hu
1 töltő tollat ;)
cseréljünk mit adsz az egészért?
csak 3db kell
Eladó 1-2 dolog:

Használt de jó állapotú CMS bukósisak eladó.A sisak nem törött nem sérült,csak kisebb karcok vannak rajta.A szivacsozása is jó,nem elgyengült.Mérete:58-59. Ár:9000Ft

Record pulóver. Kétszer használt,szinte új pulóver.Eredeti!
Nem sérült és szakadt.Ár:10500Ft

Etnies sapka.Nem sokat használt jó állapotú.Szakadás ezen sem található és sérülés sem.Flexfit-es. Mérete:S-M.
Ár:4500Ft
Ha valamelyik felkeltette a figyelmedet írj bátran!
97db 125-ös 2mm vastag flex gorong csere bere
Sziasztok, XJ600-hoz kellene önindító fogaskerék. Pénzt is adnék érte Köszi
Rendben, ha jutottál valamire itt megtalálsz.
szia

érdekel, de a helyet keresem hozzá
AZ asszony azt mondta befér a cucc ha én kint alszom a folyosón

üdv
majesty plexije van valakinek eladó, vagy kicsit törött, homályos ingyér?