Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Én egy szívatóbowdent most csináltattam a héten, igaz egy ZX12R-hez és ha csak a bowdent készítik el, akkor 3000 Ft, új házzal együtt 4800 Ft volt és 4 óra múlva mehettem érte. www.kawaszati.hu
Kell a típus és vittem a régit.
menyit szánsz a karbira?
Nem,én elküldtem nekik az enyém,ők az alapján gyártották le,kb 1500-2000 Ft volt,de ez már 3 éve.Szerintem érdemes őket felhívni és megérdeklődni.
és mennyiért csinálták?vagy be kellett mondani milyen mocihoz és legyártották?
Hűha,ha jól emlékszem itt:
http://www.bowdentechnika.hu/
szia!Bovdent hol csináltattad?
kuplung akart lenni nem váltó
sziasztok!
400as ZZR hez keresnék váltóbovdent ha van valakinek felesleges irjon:)
Hello mindenkinek!
Keresek zzr 500-hoz karbisort(természetesen jót ).
Ha tud valaki ilyet megköszönöm(és ki is fizetem,ha jó az ár
).
Üdv.
R.
2500-ig érdekel. 4300-ért zsír újat kapok a nagyvasban...
az a fekete doboz amit feltettem vagy az valahol máshol keresendő?
Ma kicsit megbuheráltam még a szivatóval kellene kezdeni valamit!
a feliratok levannak lakkozva a gyári fényezésen
van hátsó felnim D modellhez 5000ft az ára van hátsó fékem tárcsa nékül D mobellhez 3000ft ért
a tank jeladó lehet rossz
4000ft az index
Sziasztok!
Jön ma valaki a Citadellára?
Van hátsó felnim, ha kell.
A forró vizet azért irtam csak, mert nekem sem jött ki, de mozgott, ezért ezen az úton lehet tovább haladni, tehát a melegités lesz a megoldás, mellesleg az ihletet tőled kaptam, mert emlékeztem hogy melegitésre kiesett a tükröd.
Nekünk a sütő szabályozható, igy csak beállitom a 100 fokot, és berakom a tükröt, de igaz, hogy egy sima gázos sütőnél nem lehet ilyen pontosan belőni.
a csapágy és a szimeringet 2000Ft körül úsztam meg 1hónapja a kis 250esembe!
Szia!
Délután kinézek hozzá.Most indulok Pestre,majd arra jövök hazafelé.
Szia! Nem lenne nagy kérés, hogy ha ma ráérsz, hogy kimennél megnézni a motort. Elvileg tegnap késznek kellett votna lennie, bár még nem hívott a festő.
Már tényleg tülkön ülök :)
Sose fog kijönni forróvízben, csak mozog a gonosz. Sütő nem jó, nem igazán pontosan szabályozható a hőmérséklet tartomány, és könnyen olvadás lehet a vége. A trükk a műanyagok óriási hőtágulásában van, csak óvatosan kell bánni a meleggel.
Egyben csak egy módon. Én kettőt törtem el, mire megoldottam. Kemencében a tükörházat felmelefiteni 100 fok közelébe, és hipp-hopp kkieseik. Vissza ugyanez. Nekem csak visszafelé kelett tenni, mert a festőmühelyben hőkezeléskor esett pofára a tükörlap, és eléggé féltettem az új festést. Előtte forróvízzel próbálkoztam, felejtős. Ha kell tudok átadni komplett tükröt is, mivel anno túlrendeltem magam tükrökből a törés után, mire rájöttem a megoldásra, és maradt egy 400-asé, de a tükrök megegyeznek mindegyik zzr-en csak a felfogatás más. Akár a lapot is át lehet tenni, vagy ezt fényeztetni a kivánt színre. Holnap megyek nyíregyre, ha gondolod csörögj rám reggel és viszem.