Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Chriss!

Ha rám hallgatsz, akkor ennyi extra után vehetnél egy jó kormánytelót is! (ha jól látom, akkor a gyári van még rajta) Hidd el, összehasonlíthatatlanul jobb lesz vele egyenesben és kanyarban egyaránt. Amúgy ízlésesen tetted egyedivé a vasat, tetszik!
vasárnap menet van kinek jó a siófok egy ebédre?
Nem emlékszem, de arra igen, hogy nem várt meleg kaja. :D
ha Miller alatt nem ette akkor alattam sem fogja! :) neked is durogot a kipuf? Mert ha megyek haza és a mol kútnál lassitok mindig meleg már a kaja mire a ház elé érek! :)
Széjjel váglak, tessék vigyázni rá. :)
na majd én megmondom a frankót h eszie az olajat vagy sem a kicsike :D
Köszi az infót. Akkor én rendetlenül motorozom, mert nekem nem ette. :)
Az rr-nek. Az az évjáratú r6 az olajat harapja nagyon ha rendesen motoroznak vele.
a vilagon teszem hozza
vam afa,bfa mind1.
ausztiaba majd 5milla az r1es ujonnan.amugy a yamaha magasra tette a lecet es nem is jöttek az eladasi eredmenyek
Az RR-nek vagy a volt R6-nak? :)
Egy picit érzékeny vagyok,akkor ha valamiről meggyőződtem, vagyis a saját szememmel láttam.
De semmi baj. Minden motornak megvannak a gyengéi, tipushibái.
A tiédnek mondjuk a vez.lánc feszítő.
Kicsit érzékeny a lelked. :) Én meg személyes tapasztalatot osztottam meg, semmi bántás nem volt szerintem benne...
Én csak egy véleményre adtam,nem mondtam ,hogy nem jó!
Bocs ,hogy élek!
Se vitatkozni, se meggyőzni nem akartalak. :) Ott volt, hogy "szerintem". :)
Szerinte a suzuki,technikailag egyszerűbb. Persze ez sem igaz teljesen , de inkább esszerűbb megoldások vannak benne.
A varratok egy dolog az nem érdekes ,én a felépítésről beszéltem.
Amúgy ne nyissunk róla vitát ,már szereltem mindkettőnek a blokkját.
Senki nem tud meggyőzni !
Az árak nem egészen a Yamahán múlnak szerintem. Az áfát, vámot nem ők találták ki...
Nekem ugyan ilyenem volt, nem vettem észre, hogy valaha is késett volna. :)
Most jön majd az, hogy én nem motorozom sokat, ezért hozzáteszem, hogy Milleré is pontos, az ő általa megtett kilométereket pedig nem lehet vitatni. :)
rossz smile ment a végére ez a jó
Szia OGre ha a bélatont választod vasárnap elugrok arra hogy megnézzem az ujj vasat ha az ami a képen van akkó kapd beeee
Később mutatja a valós fokozatot mint mondjuk a prop -tech.
Csináltam vagy két éve ilyet egy 600 rr-en és a gazdája nem szerette,de más tapasztalatom nincs. Bocs ha tévedek.
Nem tud=Nem akar. Az USA-ban nem kicsit közelebb vannak az árak egymáshoz nem?
Mit jelent az,hogy késik?
Gergőnek ilyen van és nem panaszkodott rá.Azt mondta teljesen jól működik.
Nem is hallottam még ilyet,hogy:késik
Arra amit láttam. Pl.: a Suzuki hegesztési varratai hagynak kivetnivalót, szerintem nem lehet összehasonlítani a Yamaháéval. Az árral egyet értek, hogy a Yamaha nem tud versenyezni a Suzuki áraival. Így értettem.
Nem késik,ez a fajta szokott!