Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi úgy szoktuk csinálni, hogy csak egy lámpát rakunk bele. Hátra már egy kicsit nehezebb belerakni a gyárit.
Hát nem lesz gyári! De meg lehet szépen csinálni.
Mennyire pontos az illesztés? Az én szemszögömből mindegy, csak lehet, hogy haveromat is érdekelné...
Már vágtunk ki egy ugyan ilyen idomot. Meg lehet oldani
Pascalpast.
Igen. A pályaidomod milyen fajta? Ki lehet vágni a lámpák helyét rajta?
Cegléden vetted?
Majd meglátjuk én is örülnék ha ilyen 3.5 körül lenne a listaára.
Hát... Én a 2007-et 2.9-ért vettem... Akkor asszem 3.7 vagy 3.5 volt az ára.
De ha lesz pontos ár, akkor majd írok egyből. De biztos nem fogják adni 3 milla körül.
Húbasszus.
3,5-4 között pontos ár olyan november vége körül várható
Nem tudjátok, mennyi lesz az új ára a 2009-nek?
Korán Norbert?
Friss hír:

VI. Dunlop Trophy 2009

Megvan az örömhír: 2009-ben folytatjuk a Dunlop Trophy-t. Jön a VI. Dunlop Trophy!

A valószínű kategóriák: 125 Sport, 600, 750, 1000. Az újdonság pedig: hölgy verseny! Talán nevezhetnénk Ladies Dunlop Trophy-nak is!

Ami a versenyek számát illeti, valószínű, hogy három helyszínen 7 verseny kerül a naptárba. Az új helyszínek: Balatonring, PannóniaRing. Az már biztosnak látszik, hogy mi fogjuk felavatni a Balatonringet a Magyar Grand Prix előtt!

Bővebb információval szolgálhatok a jövő pénteki nagy összeröffenésen.

Forrás: www.brorganisation.hu
NA.............Nem ép a legjobb donorok a vélemény alkotáshoz Gergőke tiszta alki lett eledta a motorját/elitta azt is / Befogadta a kisebbség,és minden haverja elállt mellőle! Tibike meg olyan mint régen ..........olyan is marad Bár az én korosztályomba se férnek bele de ismerem őket! Normálisabb itteni ismerősöd nincs?
A századosra gondolsz? Hát, ha az én motoromon lehetne látni ennyi lyukat egyszerre, nem csak a fejem fordítaná ki
Melyikre?
karacsonyra remelem kapok en is 1 2009es R1-et
jo ejt
vagy a tiedet mar masvalaki forditja
Hanem?
Jó éjt mindenkinek! Ki akar fordulni a fejem nem tudom mi van
balhe?a az nem !
Akkor asszem lenne nagy balhé Dunaújvároskában!