Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem se várj tavaszig akkor sokkal drágábbak. Nézegesd sűrűn a hirdetéseket, legyen inkább picit sérült, de gyári festésű akkor látod,hogy mi történt vele és ezeket sokkal olcsóbban meg lehet venni magánszemélytől.
Én így szoktam! De csak 1 vagyok a sok közül, és néha tévedek is
Ja az van 1 pár! Igen a másnaposság tényleg húúúúúúúúúú! Elég volt belőle múlt 7vasárnap! Most 1db-ig semmi Még 1szer köszi a tippet!
Jó lett volna a bukósisak is! Az csak van?
Örülök, hogy jobban vagy!
A kúra is biztos hatott volna, csak annak másnaposság a mellék hatása.( Ami szarabb mint a takony.)
Fú! Ezt csúnyán benéztem ! Nem is tudom, úgy R6 ugrott be, mert abban van ilyesmi fekete. Telót meg nem hiszem, hogy polírozták, mert ugye ki lenne az az elvetemült, inkább kicserélték valamilyen másra amit éppen találtak és csak a csizma részt cseréltek ki a munkahenger miatt.
De, lehet,hogy tévedek! Ami ugye ritkán fordul elő !
Na mivel nem van kalapom! Így jól kialudtam magam!És már semmi bajom ...................asszem Azé" köszi a "kúraleírást"
Köszönöm! Csak hiányzik a sor4 !
Most jobban esne az ára ,amúgy neked is szép a milllered
Vagy számold be a millet!
Jah most olvasom csak az e-mailt! Hát gyönyörű! Előtte elkellene adnom a millet! De ha úgy alakul, akk írni fogok mindenképp,mert ezen télleg látszódik, hogy fasza gyári!
dave@rsvforum.com erre küldtem neked egy mailt a 03asról
A 03as ra gondoltam hogy érdekel-e,az most haveromnál van ő mocizgatott vele,a 07-est nem adom még el csak max tavasszal ha kijött az új.
Vagy nem a 2007-ere gondoltál?!
ja értem ,okéssss
Szia! Atttya úristen, brutális az R1-ed, de sztem az nekem nagyon drága!
Nemadtam el! :) Beszámolták volna az R1-be!
Hello,írtam neked mailt,érdekel az r1-em?
Szép az az RSV nekem is tetszik. Csak sok panaszt hallottam elektronikai bajokra..... Eladtad? Látom ugyanott vetted, ahol az R1-et kinézted.
Jaja, pont az jutott az eszembe az előbb! Csak bukni lehet nemgyári állapotú mocin! Az enyém full gyári, sokan irígykednek rá!
Gondolj bele abba is, ha egyszer majd ezt el akarnád adni akkor sokkal nehezebb lenne mint egy gyári állapotút kinézetűt. És többet veszítesz az üzleten mint nyersz. Tavaszig ne várj, mert decemberben már elkezdenek felfelé menni a motorárak.....
Tényleg nagyon idegesítő, hogy nemgyári! Sztem várok tavaszig, de ha másik mocit veszek az tuti R1 lesz!
A felni az tuti polírozott, de a telószár is....nekem ez nem tetszett......ki az a marha aki felpolíroztatja a telószárat? Én óckodnék ilyen motortól, inkább a használtautón keress gyári állapotút biztosan találsz ilyen árban. A festés meg ha egyedi ha nem egyáltalán nem szép, persze csak szerintem....
Jó éjt mindenkinek,elteszem magam holnapra!
http://www.hasznaltauto.hu/2447926_yamaha_yzf_2003