Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor az szaké
az nem tünet az már egy évtizedes állapot nála
aha ezt kb. én is irhattam volna kb. évente 2x elkapok valami járványos nyavaját nekem ezek közül mindíg minden tünetem van. a tüdőfájást kifelejtették, van amikor két napig fáj a tüdöm, mint állat most is ez(is) volt
előlem sem menekülhet
az egy 100-as cirka 1 havi bérlet oda is van az 1ik lakásnál ahogy írtam
Nálam csak a bojler van én nem baxaxok gépesítéssel, mosógép, hűtő, gép mosogatógép, szárítógép, mikro, tv, 5 év azt cserés. Minimál berendezéssel adom ki. Mindenki hoz amit akar és javittat amit akar, ezen felül is akad bőven
ami késik nem múlik majd fox. Minden használódik, minden romlik és hát az albérlők tisztelet a kivételnek nem mindíg a legjobb gondos gazda módjára használják az ingatlant hisz nemérzik sajátjuknak még akkor sem ha évekig ők laknak benne. Albérlő és albérlő között óriási különbség van. Volt akit 2 hónap után el kellett zavarnom, mert a zsír lakást szétbaszta a trehánysága miatt. Aztán mire érkeztem hát elvitte még a seprűt meg a felmosó vödröt is Aztán rá is írtam neten, hogy azt ugyan minek hisz itt 2 hónap alatt egyszer sem használtad máshol majd fogod? Na mind1 a 2 havi kaució takarta akkor az még 240 péz vót
van ilyen is olyan is, aztán pont a felújított lakásban lévő"mondern" szarok nem bírják a kiképzést Vadonatúj 2 szék és asztal cseréje, karnisokból is cserélni kellett már meg a beltéri ajtóból is faragni mert elvetemedett , fél éves dolgokról beszélünk amilyen modern és szép na olyan szar is. olyan szintű felújításon esett át csak a falak maradtak minden más új lett aszt tessék Amihez meg nem is nyúltam hozzá vétel óta 20-30 éves ajtók ablakok, csaptelepek semmi baja
Ez, ahol a suttyó, buzi, libernyák faszcibáló egy derékszögre RÁCSODÁLKOZIK!
A világhoz semmi köze, hülyébb mint a seggem, sőt, és mégis megpróbál engem demokráciára, humánumra meg a faszom tudja mire tanítani, a sok buzi libsi meg tapsol a fajtájának, ja, hát persze, mert mint belterjes köcsög.
Jaaaaaaaa...!
Antiszociális?
(Most értettem meg.)
Amit a németek meg a franciák, meg most már a hollandok annak gondolnak, na az az eu értékrend
Illetve ehhez kapcsolodoan. a jogállamiságot is ott kell keresni
Mondja mar el nekem mit takar a jogallami gumicsont es az europai ertekek?
Mer per pill siman be lehet perelni barkit, es ugyveddel jogosan lehet koztorvenyeseknek karteritest fizettetni rossz korulmenyek miatt a sitten.
Csak mobdjuk magyar gyorgy es a helsinki bizottsagot kell hivni.
De siman van joggyakorlat.
Az index pl osztodassal szaporodik.
2010 ben 31 nehany elkenzeki szabad sajtooeganum volt, ebbol 4 megszunt mert nem fizette tovabb a tulaj a veszteseget, es 2020 ra a sikeres diktatura ezt a szamot levitte 43 valamennyire.
Á, ez az itteni pinkmacska aki mindenkit letiltott már szinte
Macska = macska.
Szemembe süt akkor állandóna a nap...
Na ott nincs tenger, de jok a fenyek.
En birom a kopar sziklas helyeket.
https://www.napi.hu/nemzetkozi...
Csóri lengyelek föbüne hogy buzitagadásba keveredtek az euval szemben
Sivatagot még nem próbáltam, de hegyek.meg a tenger különösen egyidöben egy helyen nagyon bejönnek
A 3.se kutya, a sivatagos resszel.
Minimalban, sajat szervezes, nem olyan hulyesegek hogy szervezett ut, meg kiseroaauto, es baszomnagybmw kell.
Egy repulojegy, egy 1000 dollaros csettego, meg elszantsag, angoltudassal.
Ha elkerulod a nagyvarosi nyuzsgo hangyabolyt szerintem elheto.
Ezeket a nemzeti parkos kempingeket csodalom, nem heringkent zsufolva vannak az emberek, hanem szeparalva nagy tavokra a fak kozt, paddal, tuzrakohellyel, mintha vadkempingeznel, pedig nem, csak kinn van a semmi kozepen.
Ez egy másik macska
Na ez az etap tetszene
Az enyém, ja, nem is, az anyósé, az MINDEN NAP feljön erre a kurva tetőre és ha nyitva a tetőablak, akkor bejön, ha kicsit nyitva akkor feszegeti, ha nincs, akkor meg üvölt.
Sajnos sem lelökni nem tudom, sem agyonverni, sem megmérgezni, mert úgy is tudják, hogy én voltam.
Valami okosat kell kitalálnom.
Jah meg idöben se kevés.ha nem csak végig rohan az ember keresztül kasul.

Ennyire nem vészes a helyzet még
Bár lehet a macskátol eltanulom az ámokfutást