Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem olcso mulatság, nem tudom érne e annyit.....
De jó, hogy ma meg sem szólaltam...hopsz...!
:-)
Mindkettőt., az alfaság es a KP.
vicces.
En addig garantin miatt megneztem egy ilyet,ez a trip jo lenne.
Kivarom mit csinal a kovid,a demokratak,es a BLM az usakokbol.
Ha vege a polgarhaborunak es marad meg kő kövon be kene egy ilyet vallalni motoron.

http://youtu.be/hTA2SizR6sk
Melyik?
Nagyobb gumicsont mint alfa.
Még mindig itt tartotok
Nézz már utána légyszíves hogy mi a készpénz,mert teljes sötétségben tapogatózol!
Kb 10 éve volt egy ilyen eset Görögországba,az emberek nem jutottak hozzá a pénzükhöz mert mindenki megrohamozta a bankokat.Szóval hidd el hogy ez egy létező jelenség.Semmi különösebb oka nem volt a dolognak csupán mindenki megőrült a válságtól és úgy gondolt jobb helye lenne a pénznek a szekrény mögött.
A réz-fözöben egy kis rezet beleold a cefre sav-tartalma ezért jobban eláll egy ideig. Pedig az 50-fokos alkoholtartalomnak kellene, hogy tartósítson. Gyerekkoromban (60 évvel ezelőtt) Rézüstben főztük egész nap a szilvalekvárt. Ki lett főzve belőle a víztartalom. nem kellett hozzá szalicil, hogy elálljon. Celofánnal bekötötték a lekvárosüveg száját , és ennyi!
Precíziós főző
Ugyanazt az irsai cefréből főztek réz főzőben és hipiszupi 500+ ezres savállóban is
Főzés után kb egyforma volt a kettő talán kicsit karcosabb volt a saválló
Pár hónap pihentetés után a réz főzőben készült sokkal finomabb volt, sokkal lágyabb zamatosabb
Aztán eltelt pár év és a savállóban főtt átvette a vezetést nagyságrendekkel jobb az íze
Fogalmam nincs miért lehet ez a változás
Fene tudja
Pl egy magyar szilva pálinka nem rossz
De csak akkor ha főzés előtt is meg lehet inni a cefrét
Amelyik cefrének olyan a szaga mint a fosnak na abból fos pálinka is lesz
Fejed alá nem teszik, tessék szépen kortyolgatni belőlük... ha nem bírsz velük segítünk mi mottyorosok...
Mert a nagyon finomakat sajnálod kibontani, akkor elfog fogyni:
Ezt ami itt folyik politizálást, én nem bírom ki pia nélkül.
Mondjuk így legalább józan életet élek
Ha abból indulok ki hogy a legutóbb kibontott Jim Beam mekkora szar, akkor el is hiszem.
Szerintem sima krumpliszesz kicsit megfestve.
A dühítő, hogy teli vagyok drága jó piákkal, erre pont egy ilyen szart bontottam ki
Mostanában Japánban készítik a legjobb whiskyket. A cefrepárláshoz is kell precizitás...
Nekem is meg sógimnak is ízlett ez tegnap pedig jappán.
Erre kimondottan jó a lófingató pálinka.......Kéne is csinálni lassan szezonja lesz....
Csak akkor fertőtlenít, ha legalább 70%-os.
akkor szokott az orr folyni
lehet tesztelni kellene :
ha meg tudok inni 3 deci pálinkát akkor nincs nagy baj
Amúgy én megfázásra tippelek, vagy belet ettél a tó mellett, és felfáztál

ui: "Van egy kék tó a fák alatt, Ha beleteszem, lehűti a lábamat."
Sose hagylak el.
Ja, én is ezt szoktam mondani kollégáknak amikor köhögök és néznek rám hogy nem COVID, csak sima egyszerű TBC