Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Faccèr olvasol annyit!
Alig bírtam visszanézni a múlt napot......itt már mindenki xanaxra szívja a wd40-et?
Tènyleg baszki!
milyen jó, hogy nem zsiráfot akar bele, most vághatnád ki a tetejét
Bárkába asszony szeretne.
Húzzál már te senki, kinek kéne beszólni rajtad kivűl? Kisbuzi.
Szerintetek minden E46 man 2 ezerért tankol?
Kawika azt mondta, hogy bárhol be mer szólni, de közben mégse! Én ilyet hol csináltam Farok Jani?
Milyen életmű? Te csajozol itt te matyigátor!
És mire kéne ez vagy mire lenne jó?
Kène vennem angel eyes szemeket de nem tudom melyik a jó. Ugye nem valami búcsús színes aszomfaszom hanem a gyári izzók mellè passzoló színűt.
Az fantasztikus, hogy egy gépet hiányosan kezelő sofőr jön szembe néha...tök megnyugtató.
Kibaszták nem lelèpett. Már ideje volna megint.
Miért?
Sokan azt se tudják hol kapcsolták be, aztán lövésük nincs róla hogy világit, az meg hogy egyel több visszajelző virit a műszerfalon fel se tűnik.
Ó, teljes életműve volt már itt az oldalon, mielőtt lelépett és most visszatért, de nem meri ugyan ott folytatni, ahol abbahagyta.
Hangemberek?
A szájkaratén kívül mit mutattál eddig magadból?
De jó lenne, ha mások is így cselekednének. Javarészt éjszaka autózok és minden 5. barom teli ködfénnyel megy, köd meg sehol. Rávillantok, hogy mi tarka lófasznak virít az a szar a holdfényes éjszakában, erre visszavillog és megy tovább ködlámpával.
Ilyenkor szoktam a refit rájuk baszni, legyen kölcsönös az élmény.
Ja a rohonc lékát itt kihagyom, az csak a hétköznap este szokásos meg már unalmas, de be lehetne iktatni a végére, vagy elejére
Jó reggelt! Vicces itt ez a guygang, kárótlan hangemberek
Ez érdekes lehet.
https://igymotorozoken.blog.hu...

Ez még egész jó kör, de abban igaza van, hogy a vízesésig halál. A többi nyafogást az útvonallal kapcsoaltban nem értem. Puha túramotoros
https://igymotorozoken.blog.hu...

az első kicsit lebutítva simán jó egy vasárnap délutáni motorozásnak. Legalábbis nekem
Èn akkor kapcsoltam ködlámpát mikor vettem, hogy múkodik vagy nem. Azóta sem.
Ahová szoktam vinni nem nèzik hozd el.
csak úgy... hogy emlékszel-e... de ez egyfajta befektetés, ahogy haladunk egyre nagyobb értéke van