Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majdnem
Te Környei vagy nem?
és jó estét mindenkinek!
Voltam ma én is a meki-ringen,de nem volt senki
mondjuk nem mintha valakit ismernék is
De jó neked.Én meg tegnap meg ma is Robi-55 barátommal kapartattam a kertben.Holnap meg meló.
péntek-szombat volt motorozás nekem,de akkor egész nap

Helyzet?
Motoroztál valamerre?
Multkor láttam a rendőrt,jött velünk szembe a meseautóval.Nagy fekete napszemüvegbe.
igen,egy
És oda hol lehet bemenni?Csak egy bejárata-kijárata van?
Ma valaki meki ring, elég nagy a szél, de ha csitul kicsit olyan 3-4 kozott kivágodok, de nem akarok egyedül üldögélni ugyhogy valaki jöjjön mááááááááááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááááááá
szombaton jartam ott,sehol senki,csak a egy fékpróbálgatós Ignis.
ma megyek a mol kútnál lévő dekorstúdióba,utána meg tatára a yamaha topba.
méé nem szóltál?
én is jártam arra de sehol senki
hétvégén esélyes vagyok motorral oroszlányra trébányán át odavissza, ottani pajtásokkal szívesen összefutnék
Ejjdejót mentünk ma
Kb. ott ahol a térképen a "B" betűt látod mekiring
Tatabányai Meki illetve pontosabban az ott lévő autókereskedések mögötti betonos "körpálya". Valamit elkezdtek építkezni azt csak a leaszfaltozott út maradt. Oda járnak tesztkörre a kocsikkal is a kereskedésekből. Amúgy én is voltam kinn pénteken 2x meg vasárnap, de sehol senki.
civilben már találkoztam ott rendőrrel

Mond meg a tevének ,hogy ne rivalizáljon annyit ,külömben nem kap puncit Ez biztos beválik.
Mi az a Meki ring?
Járnak oda rendőrök?
Szép ez a Kawasaki
Személy szerint jó emlékek fűznek a meki ringhez, vannak ott nyáron jó kis spontán talik.
De azért még menő a mekiring, csak még nem rázódtunk bele, legalábbis a mi csapatunk.. Igaz Csáki ?
mondjuk az is igaz hogy már jópár éve van jogsim de én mindjárt belecsaptam a lecsóba mert tl-lel kezdtem az meg nem egy kimondott tanulómotor
mindenesetre mindig odalesek ám a meki ringre ha arra járok vagy ha a gyereket viszem kajálni.neki sem árt ha beszippantja a benzingőzt
na jó, csak szerintem van egy icipici külömbség2ök között, és kihangsulyoznám nem fikázásból, de valszeg neked nem 1 éves rutinod van, erika nagyon tanulékony, de a rutinra szükség van , és igy sem örülök neki hogy 1000es motorja van, de hajthatatlan valami jó kis 600ast kéne keriteni a zx10 helyett
a nők már csak ilyenek
én is ugyanilyen vagyok,vagy az kell vagy semmi,de úgyis lesz ha beledöglök is így volt a haya, a beetle