Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1ik ismerősöm most cserélt egy 150-es robogót egy bordó Mitsura... Már azt hittem te voltál...
nem sajna, most aztán el vagyok látva rendesen 2 motor 2 kocsi 2 robogó,
Hmm...akkor nem te cserélted el az ismerősömmel?
A gallant továbbra is eladó akár részletre is, de csak megbizható embernek robogót beszámitok
hmm, M3 jól hangzik , azért a girosrendelést bizzátok rám, bár oszié sajna kihülne
Veled inkább egy jó kis szerpentinre mennék...
Aztán megmutatnám hogyan kanyarodj gyorsan...
Dehogynem... Ilyenkor 2szer erősebbnek érzem a motoromat...
Amúgy kié lett a robogó? Mint hallottam elcserélted a Mitsu-t...
de azért jobb Dújváros,mert 3an indulnánk ,és mire odaértek addig iszok Szöllővel egy kávét,miután ettünk egy Gyrost. . .
én készen állok papa, most nincs utánfutó, most biztosan nem lógsz meg
Szeged-Záhony is jó lenne... Csak nem járok mostanában arra...
M6? Pest-Dújváros,meg vissza ,
Nemtom, majd nézünk hozzá valami jó helyet...
Szerencséd, h nem én voltam ott... Akkor csak a hátsólámpámat nézegetted volna...
ez vért kiván oszi. Mikor és hol?
basszus az elsö 2 lámpánál sima ügy volt aztán valamit kapcsolhatott a gyerek mert ugy megindult öcsém, erika mejdnem leesett mert akkorát kellet huznom, természetesen nem vert oda, de nem sok hija volt
, .
Arra nem gondolsz, h nem tudsz gyorsulni?
de egy madár vagy ,nehogy már gondod okozzon egy 1000f ,még az RR sem . .
Más: tegnap tatabányán találkoztam egy fehér 1000F-el azt hiszem utolsó kiadás volt, ha valaki ismeri a srácot pár kérdést feltennék neki igaz utasom volt basszus, de alig birtam meggyorsulni, tuti hogy nem gyári a gép,
az adatlapomon megtaláljátok amire a számlát kell kérni.
Srácok , aki nem tudja elszámolni a tankolását, segithetne nekem, meg tudtam egyezni a fönökömmel, hogy ha viszek számlát tankolásrol kajárol stb. akkor tudom tovább csinálni a járör melómat, ugyhogy ha tudtok segiteni ebben azt megköszönném annyi az egész hogy kértek számlát ha vásároltok. a segitségeket elöre is köszi
Hát a barátunk végsebesség közeli állapotban nyomult ott.
Nem annál a szakasznál...
Ott már leszálló ágban szoktam menni...
Jó is az! Csak majd ne rám kenődjetek mikor jövök le az M1ről.