Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

,de csak mert benne van a 300as tiltás ,az meg egy Lambó blokkos S8as volt aminek 330 a vége .
én a helyedben azzal az olajjal nem gyorsulgatnék , .addig vegyél bele egy normálisat....
én benne vagyok, csak éppen dillema hol legyen a kamera, mert ha nálam van belöled nem sok fog látszani, max ha magam mögé teszem
engem eddig egy Audi picsázott el eddig az és csak végsebességben .Teve ha megvan a kamerád összeereszthetjük a gépeket ,csak legyen felvétel róla,mert az agyad az kihagy úgy látom,feltöltjük ide,h lássa mindenki .
majd Kunmadarason villogjál kiscsávó ott megmutathatod mit tudsz 400 méteren Május1 remélem a másik nagy arc is ott lessz
egyáltalán nem ,én nem az asszonyt küldöm oda,ha motorozni akarok .
Ö rosszabb mert amellet hogy nagy az arca, még psihohpata is, ja és feledékeny is, az megmarad benne ha 9 a jobb de amikor elpicsázzák azt hamar elfelejti
,ne égesd már magad mert 3méteren elhúztál(a gyári dob nyújtotta nyomatéktöbblet miatt ) ,utána meg kikerültelek,mint a pocsolyát . .
Az a pali egy ostoba feszítőgép volt.
Te is ilyen vagy?
én nem
Basszátok meg mindenki a vérembe állt, eksön te is tul feledékeny vagy tavaly 100as, frissitsem a memoriádat,
veszek én is aztán majd bandázunk a simókkal,oks?
el tudom képzelni mennyire vágysz egy simsonra
nálam nem jobban
igazábol a vidit megnézve oksé uj honda iszonyatosan kikönnyitve egyértelmü hogy sportosabb mint a 12es engem ez az 1000F bosszant régi nehéz dög és majdnem megalázott, és én se ma kezdtem, elmondhatom magamrol hogy ültem már pár gépen, de ez az 1000f félelmetesen megindult, igazábol azért kérdem mert volt nekem 1000f-em nemrég a sárga streetfigter, és köze nincs ehhez a gyorsuláshoz, amit tegnap a srác müvelt az frenetikus volt
200is csak téged verne meg ,mert a 12es 100ig jobban gyorsul,csak be kell állítani a futóművet,meg jó gumik kellenek,ugye-ugye...........
Én meg 8-kor.Meg tegnap is.Tagnap felújítottam a fater simsonjának a blokkját 4000 Ft-ból. Rájöttem,hogy nagyok az igényeim.
Asszem eladom az RR-t és veszek egy simsont
Kis pénz,kis foci
semmit nem kell komolyan venni
ez a pali,egy madár volt ,de nem minden 12es tulaj ilyen béna .

Nem kell ezt szerintem ennyire komolyan venni.
de jó lett volna
4-kor keltem,most csak ásítozom
Szia Girl !
Most keltél?
Dejól megy egyeseknek
Halkan "ovatosan" megjegyezném hogy nekem a zx elött egy 954em volt, ami minimálisan marad el az1000RR töl, szerintem jobban ment mint a zx 200ig, onnan viszont biztos vagyok benne hogy a 12es jobb, de azt az egyszerü tényt ne felejtsük el hogy a 12es 240 kg mig az 1000rr épphogy 200
Egy RR?
Csak aztán nehogy úgy járj,mint ez a Hóember

Kapott egy gyenge cumit