Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csákó!

miért árulod? csere lesz?
ááá az nem lesz olyan!
Ez egyedi kutyuli
marad az újnál , maga akarja megtanítani járni !
Szia Écsanya!
Mizu?mi van a köbükivel?kit bükött ki?
Az enyém eladó!1.600.000.-huf!
Ez nagyon jól be van járatva!Sőt ez már tud egykerózni is és teljesítménynövelővel van ellátva!KőőL?
hoszabb = hosszabb
Kellene egy kis segítség ! az ismerősöm motort szeretne vásárolni , megnézte az enyémet és nagyonn megtetszett neki , csak anyagilag kicsit határolt . Én javasoltam neki hogy akkor vegye hoszabb futamidőre , és csak is gsr-t , semmi képpen ne vegyen használtat ! az volna a kérésem hogy aki 100-120 hónapra vette a gépét árulja el hogy mennyi induló , havirészlet , futamidő , cascos-e , és hol vette a vasat . Újabb gsr600-as társ van kilátásban ! KYKEE te tudsz valahol úgye egy kis kedvezményt!?
MZ/X, MZ/X jelentkezz! Itt köbüki! Jelezz, hogy mi van, vagy van-e valami, vagy bármi, vagy akármi!
Vagy mondjam úgy, ahogy Te a Macinak: Kykee, iwiw.
Köccke Tesó!
A píiiiz gyün,oszt megy!
Mostan mán sűrübben gyüvök itten erre-arra......
Az egy szép kerület,azért napos!
Hogyan vagyol tesssó?Látom nem nagyon diffundálsz a topicon a sok melótól!
Legalább akkor legyen gyóóóóó sok pííízed!
Majd jelezz hogy mi van,vagy hogy mi van,vagy van e valami ,vagy valami,vagy bármi,vagy akármi!
üdv
Maccciii!
iwiw
Egyből észrevettem......
Neked mondtam, nem vetted észre!
Jaja, jöjjön ki belőled!
Öreg akinek mondják!
Jó étvágyat mindenkinek!
Azt a mindenit, megsérthetnének vele!

Nekem volt Alfám, az egyik legjobb autó volt. Öreg is volt, szakadt is volt, de ment rendesen.....szerettem.
Bár most nem vennék olasz autót, most a Peugeot 407 SW a favoritom. Csak épp el kell döntenem az ősszel: B-King vagy Peugeot.

(asszem marad a 13 éves ezres Swiftem...)
Szia öreg!
Szevasztok fiatalok!
Szia!

Rakjál közé szóközt, akkor megjeleníti!
Doc!
Nem panaszkodtam-nem dicsekedtem,csak írtam,hogy mi a helyzet itten zuglóban....
sajna van még dolgom bőven.... így pihen a ménesem....
.....még mindig tart a felújítás....
Haya, Te most panaszkodtál vagy dicsekedtél? Mert nem tudtam eldönteni ebben a motoros szép napsütéses szögedi dél közeli időben.
És még mindig csak felhős Ma sem tudok értelmesen írni
10 ker. csak felhős, esőnek még nyoma sincsen.... Csak felhős.
Itt az előbb elkezdett esni az eső.....