Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah,a gázműveknél se egyszerű. bummmmmmm!
én is azt mondom, bammeg

egyébként tudom miről beszélsz, tudom mi az a felelősség vagy mi.
hát ha én úgy dolgoznék,hogy a szar helyen lévő csavarokat nem húzom meg,már tömeggyilkos lehetnék!
Más az,ha a pék elb...ssza a kenyértésztát,max kiköpöd,de ha én vagy gino elcseszünk valamit az nagyobb para,emberélet múlik rajta. hiába nem fizetett,azért ha valamit csinálnak,csinálják tisztességesen!

magadból indulsz ki?

rém xar helyen van a cső csavarja, gyárilag lötyögött, mert a távtartó túl távol tartott és le kellett vágni belőle egy szeletet
persze ettől még meghúzhatták volna rendesen
úgy álltak hozzá,hogy más is odaférjen
nem húzták meg a bukókeretet,de jobb mint ha az olajleeresztőt nem húzták vóna meee!
a véletlen műve volt, hogy észrevettelek, de Te is máshogy nézel ki ám, a kollégától kérdeztem meg, hogy Ancsa vagy-e

amúgy én is azon a véleményen vagyok, hogy tök jó volt a kiállítás. élőben minden (és mindenki ) más, mint a képeken
Szerb-husztok

Nem volt semmi gond a szervízzel kapcsolatban? Milyen volt a hozzállás?
még jó,hogy "ingyen" volt!


Miután megcsinálták atz 1000-es szervízt, utána kezdett el zörögni valami.
Szerintem nem húzta meg a srác a bukócsövet rendesen, mert le kellett venni az olajszűrőhöz.
Már így halogattam 2 hete a szervízt.....ezért nem is tudtam gurulni, mert kimerült a kilóméter keretem!
ühümm,szóval zörög,leesik a kormánysúly,megeszi a láncot,elkopik a fékpedál.
alakul

hát pont ezért mentek pénteken!
Hát pont ezaz!

Ha tudtad,hogy Pesten vagyok,akko miért nem hoztad később? Na segáz,majd legközelebb!
Szia drága Ancsa!

Igen, megbeszéltük!
De, mivel mi tegnap voltunk zegen és úgy tudtam, hogy te fent vagy pesten a kiállításon.
Így hogyan találkoztunk volna nálatok?

Vagy valamit félretudtam?
Szasz Kykee!

Mentem én már GSR-el 200 felett!
Bár az enyémel most előszőr, másodszor, harmadszor......negyedszer....stb. Már nem is tudom hányszor adtam neki!

Zörög, de csak ha húzon neki a gázt. Motorféknél nem.
Oda is mentem az Ancsikáékhoz,de kijött egy szőke lengén öltözött csaj a Rock mellől,hogy az Ancsi nincs itthon!
Ja bocs,mondtam azt nyél!
szpész gomb!Az a hosszú!
szünetet kell tenni közéjük
Kijelölök 1 csomó röhögő fejecskét,és erre elküld kettőt.
kulcs a lábtörlő helyett! így.
ja,te is zegen vótá.
de minek is mentetek volna ancsihoz,hisz otthon se volt!
kulcsa a lábtörlő helyet.
kornél is akart menni,de nemtom megy-e,én kihagyom az tuti.