Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megkérdezzem ? 2,5 db ? úgye ?
mi van?
tarka!
cr8eix ,nem látom az árát
tarka !
tarka !
ric , mi az hogy jó éjt ? siet az órád ? a biológiai is ?
akkor az utobbi !
Csákó!
Nem volt becsiccsantva, nagyon kedves volt. Vagy Tarka sokat fizet neki.

Na jó éjt
melyik típus kell a listáról a tiédhez , ott az ár is szerintem , egy-két héten belül biztos itt van de holnap rá tudok kérdezni , de szerintem lesz ám később is
Írtam,hogy hazudós!
" Tarka, csupa jót hallottam felőled Ancsától. " !? / Ancsa talán becsiccsantot ? /
MEnnyi zsé?
hogy jut ide,mikor?
Tarka , holnap délelött kell választ adnom , mit csináljunk ?
Akkor kiabálok neki:


GÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍNNNNNÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ,GÍÍÍÍÍÍÍÍ
ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍNNNNNÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! ! !

HOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL,VAGYTOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKK ? ? ? ? ?
Én is azt mondtam, hogy hülyeség elindulni, mert egészen Törökbálintig szakadt az eső és Pesten is szemerkélt.
Meg notórius hazudozó!

Nálunk egész nap esett,nem lehetett eccerű nekik!
Szia!

De. találkoztam velük (Gino, Black, Syrus)Pesten, 11 körül indultak Zegre és elég borús idő volt. Aztán fél1kor csörgettem, nem vették fel és az a fura, hogy később nemis hívott vissza, pedig szokása.
Remélen semmi gond velük

Tarka, csupa jót hallottam felőled Ancsától. Ő meg egy kedves, ari csaj
Kezdek aggódni ginoért meg a sleppért.
Egész nap betűjét se láttam.
cr8eix az iridiumosból.
mikorra lészen ide? mer viszem a sárkányt szezon előtti kukucskára ha minden jól megy jövő 7en.cseréltessek avagy ne.
Jó estét !
Itt is mocsok idő van.Végre ,hogy vége a hétnek
tarka , egy másik fórumról van egy ismerős , ő segítene ha kell belőle , ott a táblázat megtudod nézni neked milyen kell fajta gyertya kell az TL-be holnap délelött kell választ adnom !
Szeva Laca!
Majd nézd meg a hátsó kereket is, nekem valahogy nem oké...
Biztos, hogy ott lesz, szerintem már a neved is bele van gravírozva, hogy az első példány neked készül!
Ha jól számoltam összesen négy GSR van kint, mindegyik különböző cégek által kicsinosítva (a hivatalos Suzukinál sem a széria van). Hát lehetne még pénzt költeni a motorra az biztos!
És jobbulást neked, mert már itt a tavasz!
Szia Abdul!

Az a kipuborítás úgysem maradna sokáig, a yoshimura meg biztos szebbet csinál, nemcsak jobbat...

Én holnap délelőtt megyek, remélem ott lesz még!
Üdv srácok!
Voltam kint a kiállításon és láttam szép motorokat - a Suzuki standján a GSR-t nézték a legtöbben, ezt állítom elfogulatlanul is! Még a B-King-nek sem volt ekkora sikere, bár ezt őszintén nem is csodálom, nekem nem jön be... mintha kicsi lenne a motorhoz a hátsó kerék, a hatalmas kipuborításban pedig elveszik maga a kiömlő cső...
És el kell ismerni az új Z750-es szépre és agresszívra sikeredett, dehát az Kawa...