Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A bordó visz mindent!
Na tipli F1 et nézni,most indul hamarosan a "kici óccó" futam
1/2 11 Diósd MOL benzinkút!
Irány Szelid, Kalocsa Baja, vissza Soltvadkert (világ legjobb fagyija!) Hajós (PIncefalú, innen érdemes borocskát hozni!) Kiskunfélegyháza és haza!
Nem hajtós, mert egy Silver Winget kell bejáratni! Én márkahű vagyok, a haveromé!
Aki jön, aki nem, én megyek!
tényleg jó,de a legjobb az ezüst........... a többi az csak replika
....és még kék is!
Tényleg jó!
El is "felejtettem", vacsora stb....!
Bibibííííí cseréltem motort a Ginoval! Tényleg tetszett a hangja de ezt ott is mondtam vazzze, szerintem jó hang, jó megoldással, nem egy millió dollárért, amibe utána dugdoshatod a DB killereket! Csak kék.....!
Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!Tényleg jó!

Jó éjt mindenkinek!
Ennél azért bővebb véleményt vártam a kipuról, a motor cseréről...mint, amit (semmit) ide írtál.
Már sötét volt....
Második felvonás helyesen:

Bp-Szentendre-Lepence-Visegrád-Bp
Részem
ről is az öröm.
16
Az lehet,hogy titeket láttalak az érdi nagy körforgalomban fél 2 fele?
kötty ,rotty ,lotty
Hali! Megjöttem én is a kanyargásból!
Első felvonás:
Bp-Velencei tó körbe,(fincsi ebéd)-Bicske-Bp
Második felvonás:
Bp-Szentendre-Visegrád-Bp

El is fáradtam! Örülök a találkozásnak Gino bácsi!
Hol akarod "levezetni" a holnapi ebédet?
Jó éjt!dolgom van....
Úúúúú! szerintem most fürgyik! Kemény vagy csoki! Metált birod?
még ki is ny....lom
Ejjjj de csunya szád van ezzel adsz puszit este Andi anyusnak?
elkúrtam alukáltam délútán
Még1szer?