Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A francba,,,ezt is elbuktam. Nézd meg milyen szép VASAT nem veszel meg
Szerintem kérdeztem Tőletek .
Egyébként bízok a motorban és a tulajban is, a hitel pedig most szerintem az utolsó amit szeretnék... De azért köszi!
A nopara flakiától!
Amúgy meg a külömbség. BT 14 volt fenn akkor 25 tel mertem menni. Most a BT 16 van fenn és simán döngetek 40 nel
Kitől vagy te büdi?
köszönöm szépen!asszem meggyöztetek a 16-ról!azonnal meg is rendelem!ja és az adatlapot is legyártom!
De szígorú teccik lenni! De ezt még én is tudomásul vettem, a nopara többször is figyelmeztetett rá! egyébként mi a fsz van veled kicsi!egész nap le se szarsz, pedig már hozzá szoktam, hogy a te kulidtól vagyok büdi?
Szerintem kérdezz,,, simán kapsz választ.
Ellenben ha nem bizol a motorban ill. tulajban én tudok egyett. Tuti, hogy megvolt a 18.000 res szervize.
Friss guma van rajta és győnyőrűűűűű
Hitel átvállalással elviheted.
Sziasztok!


Egy kis segítséget szeretnék kérni. Úgy néz ki, hogy ha minden jól megy, akkor sikerül hozzájutnom egy GSR-hez, viszont pont most lesz esedékes rajta a 6000-es szerviz. Visszaolvastam(megmondom, nem volt könnyű... ), és ha jól láttam, akkor a 6000-esen csak olajat és olajszűrőt kell cserélni, ugye?

Jahh, egyébként a jelenlegi tulaj kb. 3500-4000 körül lecserélte az olajat, mikor ő megvette a motort(tavaly), és ha minden igaz, akkor nincs hozzá szervízkönyv sajna Mondjuk attól még én mindenképp le akarom cserélni. De ilyen esetben nem kell mindenképp márkaszervizben csináltatni ugye?

Szóval akkor más nem kell ugye(csak olaj+szürő)? És hány liter olaj kell bele egyáltalán? Mert ezt sem tudom sajna.
Az alapján amit olvasgattam itt, úgy néz ki, hogy Repsol Moto Racing 4T 10W50 lesz belerakva(és a gyári HF-138 szűrő, ha az is kell).

És egyébként van valami, amit bizonyos idő(x év) elteltével mindenképp le kell cserélni? Szóval hogy nem km-hez van kötve, hanem évhez(csak mert K6-os a motor)?

Jahh, ha jól emlékszem, akkor valaki a múltkor berakott egy képet, hogy melyik szerviznél mit kell cserélni/állítani. Ezt be tudná valaki rakni megint(vagy megmondani), ha nem nagy gond, mert én nem találom sajna
Sorry a sok kérdésért

Köszi szépen!
Szia picurka
Amúgy meg szevesztok kurva pecek banda

Röviden: Üdv!
18.

Chucky, a BT14 egy komponensű, a 16 3 komponensű. A 14 nem tapad rendesen, és kevésbé tartós mint a 16.
a 14 a régebbi, eredeti szerelés. a 16 a leguljabb fejlesztés.
És kurva de jó!

Amúgy meg légyszíves töltsd ki az adatlapodat hogy tudjuk ki vagy És fényképet is a VAS ról, ha van.
jó én ezt elhiszem nektek!de mi a különbség?mert hogy nekem halvány fingom sincs róla
Hahó mindenkinek!
Az biztos
16 * jobb mint gondolnád
mi akülönbség?mit jelent az hogy 14 vagy 16! kösz az infót
Vegyél BT016-ot

Keresd itt a fórumon Gumibárót:
30-3074148
Hello Klán,

Mikor van gyertya csere? 12e v 18e?
Köszi
fogalmam sincs milyet érdemes venni ami jó áron van és jó is!a kereskedő ahol vettem föleg ezt ajánlotta!
gumit találni könnyű. De ezt már nem gyártják, és szar is, úgyhogy kevés van belőle.
köszönöm szépen!nem gondoltam volna hogy ilyen nehéz gumit találni!
Jó est!mindenkinek