Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem az van.... de hangsebességnél amivel közlekedek pici van!
kibírja,nincs mozgó alkatrész,milyen rezonance?Neked traktorod van "vénember"?
Rezonanciát meg megoldja a mikulás
Vagy egyszerre 15 szettet vesz
LCD képkeret,bele az SD kártyát a kamurendszámfotókkal,és diavetítés indul....
Üdv!
Köszi a szavazatokat, ezennel "lezárom"
Tehát BT16 nyert. Már csak be kell szerezni és felpattintani.
Jó reggelt mindenkinek!
Tud valaki esetleg bővebb infót a fel-le kapcsolható rendszámtábláról? Érdekelne, hogy miként működik és, hogy mekkora átalakítást igényel. No meg az ára?! Köszi
Csókómákó!
Jó reggelt!
Milyen a hangja, Killer?
..hát nyomjad!
jó reggelt alles
tudod hogy az enyém a prototipus, addig nincs sorozat gyártás amig az nem úgy passzol ahogyan kell, kár lett volna a drága lézer vágott lemezeket kipréselni és utána rájönni, hogy hoppá hát ez kicsi lett, vagy éppen nagy
most már lehet nyomni
Na milyen lett a hangja a db killerrel? alkalmaztad e már? mondj már valamit bakker!
zárt ruházat
Sima alatt a puhaprotis kesztyűt értettem.....
09.-én megyek a Hringre a Suzuki VIP izére.....protektoros kesztyű kell mindenképpen,vagy jó a sima mociskesztyű is?
ö...öööö....öö.....hát jók a képességeim,és állandóan játszom........asszem
Naked too!
Minden héten van egy szombat....minden hónapban vannak hetek...szóval nyugi.
Ezmiez?
Ja.és jóestét Nektek!
Egyszeeeeeeeer? Hé,azt mondta ez a Yoshi-mester hogy szombatra kész lessz Meg a Wasp kipuffja is KÉSZEN (nem kosárban ,atomszinten )lessz szombatra....a múlt szombatra..... De azért köxxxiii a biztatást
nNa most cool a sverda! Iem he py! Hála nektek barik!Köszi fndi, nopara és Bandi! Holnap beviszi a kispicsámat a csepeli piacra! Nopara, jó a cilinder a Babyre! külön köszi! Fotokkeszen, holnap kapjátok őket! Vasárnap go Bogáncs4
Sziasztok! Egész nap gurultam Yuppiiiiiiiii
heló bácsi

mi a helyzet tetszett a darázs a tulajnak fotó esetleg vagy valami vagy bármi