Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kösz , még az is a régi , megint egy nap sorban állás
visszaszívom, azt nézem, hogy a Metzeler M3 kintről 33.000 a Pásztóynál meg 55......
azt már láttam, de kykeeval valami feketére fújtról beszélgettem. Az nem a tiéd?
Nagyon fain, videóimnál találsz róla vidit..
nem, ha a jogsid már az új formátum. Az a lényeg, hogy fényképes, és plasztik alapú legyen. De pl. a postán nem biztos, hogy elfogadják.
http://www.pasztoy.hu/motor/in...
annyival drább, mint a linkem, hogy pont a postaköltség. Úgy éri meg kintről rendelni, hogy többet hozatunk
figyi , le járt a személyim még decemberben , még a régi fajta volt , sürgős meg csináltatni , basztathatnak érte
oké , értem ám
lehet az szombat is, csak időben kell elindulni. De addigra szétnézek jobban.
amit csinált neki az öcsi.
az ővé vagy az öcsié , vagy a kipu ?
benne vagyok , ha jó idő lesz beiktatunk egy szlovákiát egy hétköznap !
és a tied milyen lett?
oké. gyere érte..
amúgy konkrétan nem tudok, de utánna kéne nézni egy túra keretében....
nekem folyamatosan
Maci, drága, neked meg b@$zakodási? Kykee-nek írtam, remélem, nem okoztam neked ezzel különösebb lelki problémákat...
A ContiForce– Sports Radial - Ideal gyors útért, ami lovagol sport&sports/touringen, biciklizik. Az új szabadalmaztatott 0° High-Impact acélövszerkezet fokozott egyenes vonal-stabilitást kézbesít &felszívást ráz meg miközben vezet, t ...

A Conti Road Attack Sports Touring - Puts 12 százalék több gumi az úton bármennyinél versenytársak gumiabroncs a Dynamic Footprint Technology miatt. Sportot vesz-utazó bicikli, ami előadást szorít sarokba, &safety egy magasabb szintre. Ragadós összetétel 7 mm-rel a mély lépés supersportsokat ad performan szó szerintiben !
szlovákiában ha jól körülnézek még ismerősöm is van , hol tudsz ott valamit ? vagy csak úgy általában jó ?
huhh. Na tegyünk egy próbát:
The ContiForce – Sports Radial - Ideal for fast road riding on sports & sports/touring bikes. New patented 0° High-Impact steel belt construction delivers increased straight line stability & shock absorption leading t ...

The Conti Road Attack Sports Touring - Puts 12% more rubber on the road than any competitors tyre due to Dynamic Footprint Technology. Takes sport-touring bike cornering performance & safety to a higher level. Sticky compound with 7mm deep tread gives supersports performan ...
na igen, csak a magyarországi gumiárak elég érdekesek. Akkor menj inkább Szlovákiába érte.
I do not speak well in English unfortunately yet , but I would like to be a pro once but measured you ask it