Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nem baj, "egy számmal nagyobb" 12 szögűt vagy torx fejet üsd bele és ennyi. 1000 x vettem már ki így elforgott inbusz csavart.
Bernecebarátiban van. A Parassapuszta-i határátkelőtől 5 km. Időben kell szólni gyönyörű a természeti
környezet.
az a gáz hogy kerekre nyírtam a belsejét a sok próbálkozással
meg kell fúrni,aztán venni egy újat
Sziasztok!

Tutis!

Üss bele egy 12 szögű bit fejet...aztán ha azzal sem, akkor torx fejet. Értelemszerűen azt, ami szorul bele.
vazze, tiszta idegbeteg vagyok. Leszedtem az alsó idomot, és most tenném vissza, erre látom hogy a csavar a másik oldalra illik, mivel a két oldalon nem ugyanolyan csavarok fogják. Tekerem ki, nem figyeltem oda, és elnyírtam a csavar fejét. Tudjátok, ez tök kerek csavar, imbuszos véggel. Elnyírtam az imbuszos belsejét, tehát sehol nem tudom megfogni és kicsavarni! GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!
Most hogy a faszomba fogom kicsavarni? sehogy sem tudom megfogni!
Ugye cucubogár? Ott jól belehente,belehetne állítani a,aaa állytani a motort a két ház közéééé
Jónak tűnik
ez hol van?
Ez a XV.k önkorm. üdülője . Szerintem tudok intézni helyet. A faházak fűtöttek, wc, zuhany stb.
Tudok egy ilyen helyet. Bernecebaráti, ez Visegrádtól 60 km re van.
De már nincs
Nincs jogsid? ? ? ? ?
De még is mennyi?
HI. Jogsi nélkül lehet menni?
nem
Szasz Tesó, 41.000-ért ilyet vettem az asszonynak a full-gasba..
a feleség tel.száma tudható ?
Hát, ez elég drága, mert ez egy SIDI csizma, mi pedig a PUMA-kat forgalmazzuk!
de jó hely volt szerintem az nagyon hiányzik a strandról?
jaaaa,hátul a vizcsúszdához közel,teljesen offon volt ahely.full alkesz volt az üzemeltetőj,ismerem,de nem mondom a nevét
kb mi is a strandon is volt egy nagyon komoly coctélos pult nád tetövel non-stop nyomulost nyomtak nagyon nagy popélet volt már délután 4-kor eltoltam neki
de ez volt vagy 8 éve mikor még birtam