Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben van csak meg kellene várni a többieket hátha kell még valakinek és akkor együtt megrendelem.
Gardes@citromail.hu
a télen volt, hülye kopasz vállalkozó Kabbe
gardes, nekem kéne egy fekete, ha lehet fekete befogóval. Ha adsz egy mailt írok címet.
Tudtam hogy nem fogok csalódni a GSR-es skacokban! KÖSZI még 1x
olvastad=olvastam
énis ma futottam bele a nagy problémába a szitanyomással kapcsolatban hogy csak ennyi színt tud kezelni. De holnap ezért telefonálok hogy a miénk tuti frankó-e.
Persze, igazad van.... a több színű egyértelműen szebb,jobb....stb.
Csak felületesen olvastad EsSO írását és bevallom az árra koncentráltam, nem az egyszínű mintára.
OK
hívlak majd ha van közelebbi...
Sziasztok!Tutis megadom a telszámom mert holnaptól nem lesz sz.gépem pár napig és nem akarok lecsúszni a polóról! Sms-be elküldhetnéd a számlaszámod meg hogy mennyi a vége a polónak és én küldeném a lét! L-es piros és a név helyett(ha lehet)suzuki felirat! 30-482-41-47 Köccike!
bizti kell nekik csak nincsenek netközelbe..
Akkor kormány senkinek? szóljatok mert akkor nem töröm magam. amúgy 13.680 HUF +posta
nem tomcat-es, másik cég, tomcat-es nem válaszolt még.
Viszont: megpróbálom leszorítani az árat max 3000-re. Ezért viszont minőségi pólót kapnánk minőségi grafikával. Az EsSO féle ajánlat jónak tűnhet, de van egy buktatója.
A grafika 1 színű lehet..Most akkor képzeld el a kutyát 1 színűen, semmi színátmenet, árnyékolás.. Kb olyan lenne amit paint-el meg tudsz rajzolni
A szitanyomásnak ez a buktatója, 1 vagy max 2 színű grafika. Amit én akarok, az meg úgy nézne ki amit képet feltettem. ezt holnap beszélem le 100%-ra.
Én sosem kereskedői szemmel mondok valamiről valamit. Tapasztalat alapján, objektíven.
Vegyél fel msn-re ott mesélek, mert itt lassú a válasz....
Most mi a helyzet a pólókkal? 3.750 péééz, sok(K), nem.....
Amit EsSO ajánlott, az jóval barátságosabb ár, szerintem. Nem beleszólni akarok, ez vélemény.
Tutis! Ha mégis a TomCatasnél maradunk, akkor én csökkenteném 1 (a feliratos) fehérrel az igényt.
-t
Gino, az i30 milyen autót? Jónak számít? De ne a kereskedő szóljon belőled
Jó estét...jó estét!
Nem a kocsit hanem a Szidet,de én nem a Szidre gondoltam,hanem a kocsira,teeeee
akkor minek kérdezed?
Csinálja a 380,én a kocsira gondoltam,hogy én takarítom ki!
Elmondom szívesen,hogy fogalmam sincs
a sidet? csináld,ha engedi....
letöltöttem pár játékot, azokat akarom kiírni, csak meg akartam kérdezni hogy van-e valami trükkje..
melegtelefeon?homofone? A Szid az homokvár? akkor megcsinálom magamnak