Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,de nekem az "öreg szar skodám" mellett nincs szükségem hitelre....
és mennyivel jobb ez így.
Jujj,de szivhez szóló volt!Valaki linkelje már be a V-Tech,visssza húz a szívem című számát
Ki beszél itt rólad?
Amúgy mintha te kezdted volna nem? "az autószerelők a világ leggazdagabb emberei"

Amúgy te vagy a legutolsó,akinek az anyagi gondjai érdekelnek.
te tipikusan a szakadt Skodás típus vagy, Öreg, szar, de az enyém matricával.....tudod, akinek van bejelentett jövedelme annak adnak hitelt a bankok, ha épp arra van szüksége.....
Én is,de már többet kell menni érter,mint eddig!Nem beszélve arról,hogy a kölcsönadott telókat sorra nem kapom visssza!Most épp eladta az ember,se pénz se teló!Szopjon le egy stadion túrós faszt
Ez kölcsönös
Majd mikor a gumidon csorog végig,mert elfelejted a csavart vagy a szűrőt meghúzni,akkor nevetgéljél.
pici szivem, ha rólam beszélsz a család nálam nem játszott De tényleg, te meg turkálj a saját zsebedben. Vagy amúgy pestiesen: Közöd?
Akár több napra is,nekem mindegy!V2vel még csak picit tudok kerózni
Tudod,jól hogy szeretlek Ancsika
És mennyi ilyen van...
mitől lenne véres? Az olajcserétől? Hatalmas károkat okozhatok sőtt, fejre is álhatok, ha én csrélek benne olajat......búúúúúúúúúúúúúú.
Csatlakozom!Én meg főleg megdolgozom a pénzemért!
Csak azoknak,akik el vannak dőlve maguktól,hogy egy bank motorján feszíthetnek,a többit meg alapból leszarozzák,aztán a kezdőt is a családtól kunyizzák össze...
ja, bocs, kocsiban. SZerelő a sógorom, vele, a felügyelete alatt.
És ha lesz rá alkalmam el is kérem tőled megint Vagy majd cserélünk egy rövid időre!
Titta csóró lettem
én is megdolgozom , mennyivel jobb volna ha postás hozná ... szerintem mindenkinek
kocsikról én sem,nem kereskedő vagyok.
javítgasd csak a motorod bátran,aztán nem koszos lesz a kezed,hanem véres.....
Láttad azt a pár smájlit a sorokban?Nem vettem tőled komolyan,meg nem is tudnám
Meg a fél országnak
Miért, ki beszél itt komolyan?
Akinek inge.........neked nem.
Vagy nem tudom.
nálatok? Isten ments a te fajtádtól
Én már magam csinálgatok egy-két dolgot, olajcsere, stb. Tudod, attól, hogy KÉT diplomám van, még nem baj ha koszos a kezem.
Na és veled ellentétben én nem tudok árakat mondani az udvar végében álló kocsikról.....
Már késő,rádkűlte az APehet,
Hisz tudod hogy imádom a Gsr-t, és ismersz annyira, hogy nem fikázom, hanem viccölök! De ne csinálj úgy, mintha komolyan vetted volna, amit írtam!