Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én?
Vagy....
Igen HUN vagyok!
Szólíts csak nyugodtan syrusnak!
Mit óhajtasz?
Szeva! Nekem sem veszi fel a telefont!
Gyurcsány apja visszaeső tolvaj volt
2007.12.12 06:00



Magyar Nemzet
Gyurcsány Ferenc kormányfő édesapja több alkalommal is ült börtönben lopásért - ezt támasztják alá a New York Polgári Kör honlapján található a dokumentumok. Az iratok tanúsága szerint idősebb Gyurcsány Ferencet 1979. november 19-én a Pápai Járásbíróság mint különös visszaesőt egyrendbeli lopásért és egyrendbeli kisebb értékre elkövetett lopásért 11 hónapi szabadságvesztésre ítélte, és két évre eltiltotta a közügyektől.
MESTER HUN VAGY ?
gratulálok hozzá ! nagyon csini !
és már feleség
Oks, várom a visszajelzést, és megy a turó rudi is
tutti a Az igazi motoros csajod !
aszonta a haver hogy annyiért kell a kipu és hogy Januárban tudja megvenni !
az jó ! Almádiban !?
Segítsetek légyszi, ezt a kormányt keresem valahol!
tök régóta keresek illen csukát vazze. szerintem jó
Szerintem inkább csizmát az jobban véd!
Nekem jóóóó!Hol?
sziasztok gsresek!

néztem a parillnál a jobb alsó sarokban lévő bőr cipőt. lényegébben megegyezik a csizmával magasítva a szára annyi hogy a kivitele más. Szerintettek megéri ? tavasszal szeretnék kari után venni bőr ruhát
Akkor mindegy,hogy mikor csak legyen egy "tisztitó"buli!
29.ike jó?Jelezze akinek nem,csak legyünk minél többen.
Neki kigyó,nekünk rákok!
Semmi para!Ha van valami hüllő az otthonodban,akkor az jót és békét hoz a szférádba a Tangor törzs hite szerint
Mond hol és mikor?Ja a mikor nagyjábú +van!
DE LEHET,H ELŐRE KÉNE HOZNI,MERT TÖBBEN JELEZTÉK,H A 31.-E NEM JÓ!
Nem ,fél 12kor! De megint akkor feküdtem le,mikor Te már javában olyan gyorsan aludtál,hogy fel kellett kelned pihenni
talán a kígyó.....
De ez viccnek is rossz !BOCSI
A jövő év csak jó dolgokról fog szólni,érzem!
Ők megmaradnak nekünk belűl és velünk lesznek minden egyes gurulásnál,akár csoportos,akár csak magunkban gurulunk!
Az új és jó évet egy nagy partyval kellene kezdenünk és ez már gyökereivel meghozza a szerencsénket a következő évre!
Tehát csináljunk egy fergeteg partyt Szilveszterkor,amivel egyuttal zárunk és nyitunk!
Vélemény?Ha igen akkor kapjuk össze magunkat,vagy Ti otthon szeretnétek lenni?
Már miért ne lenne?