Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a szőke kislány magvan még,aki körül tekeregnek a kígyók?
Má megin most keltél te átokfajzat?
Szevasztok,jó reggeltet!
Köszi!
Viszont mindenkinek nagyon jó reggelt és szép napot!
hát ... igen
Szevasztok koránkelők!
Jó reggelt! Az elmúlt héten semmire sem volt időm. Most is megyek Gödöllőre Tigáz stb.
Szóvaaaaaal. Voltam a Janinál 2 hete és beszélgetünk az év szomorú eseményeiről. Én nem
ismertem személyesen a 3 motorostársat, de Kykee adatlapjára rászoktam kattani és ilyenkor bizony................. énis . Hát nagyon eltudok gondolkodni. Őszintén megmondom Nektek a
motorvásárlás előtt nagy dillemmában volt a 3 sajnálatos esemény miatt. Engem kicsit sokkolt a dolog.
Remélem, hogy a 2008 és az utána lévő években már nem kell majd balesetek miatt szomorkodni. Senkinek sem akartam rossz napot, de ez kikivánkozott belőlem az előzőeket olvasva. Üdv. Pityu
syrus haver ébresztő ! naked is szép napot , meg a kiccsaládodnak is !
naked is jó reggelt . Gino haver ! te százas vagy ? mert én 600-as
Jó reggelt kutyuli gazdik!
a hideg hiányzik ? nekem nem !
Joccakát mindenkinek!
most értem haza. Kitoltam a motort, beindítottam, gurultam pár kört. Naggggggggyon hiányzik
Ez sajnos igaz!
De minimum tartozunk nekik(és magunknak is),h a jövőévtől visszaálítsuk azt a morált ami erre a közösségre jellemző volt!Amíg mi összetartunk addig én úgy érzem,h ők is itt vannak köztünk!
sajnos nincs, de a gépet kitakarja a hír
vagy ha igy ismerik suzuki gsxr 1000
Sajnos, ebből a sorból már néhány nem lehet ott.
valaki tudna egy leirást adni a suzuki gsxr 1000 k7-röl mert kéne a honlapomra www.aikon6020.mlap.hu
Ennél már tutti hosszabbbbbb lesz me én is otttan leszeeeeek!
Sziasztok!

Ennél hosszabb sort szeretnék látni jövőre!
Csak az gondol a míííínuszra akinek dögrováson van a kutyija!
Azéééé,mert arról nem beszéltél és ilyenkor ebben az időben mindenki egyből a mínuszra gondol
Rodkatt éhetes vagyok,megyek Monyihooo enni,eddig rohantam,forrasztottam,adtam-vettem-cseréltem!
Remélem nektek is jó napotok volt,mint nekem
Mindenkinek ilyen jó napot minden napra
Neeeeem term plusssszba!