Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok kurvapecérek

Semmi pánik! Nem kérdezem,hogy hiányoztam-e,,,,, amúgy mellékesen( nem hiányoztam?)
Azt megköszönném! Amúgy van egy kis hangja de az a láncfeszítő mert cserére szorul legalábbis a suzuki szervíz szerint . De amúgy semmi hangja és még egészen ) edikéig semmi problémája nem volt de nem riogatsz jobb félni mint megijedni és fel kell készülni minden esetőségre . Csak az a fura hogy eddig semmi baja sem volt. lehet hogy trafó vagy azt is kizárod?
A sportlégszűrők vagy a karbik nem befolyásolhatják,csak azt az egy hengert!Akkor mind a 4 szarkodna Tedd át a rossz hengerből a gyertyát az egyes hegrebe és úgy nézd meg 1800as fordulaton!
Benzin biztos nem!Ha a benzin lenne,akkor nagy fordulatot sem tudna produkálni és prüszkölne,vagy be sem indulna. Magas fordulaton az adott henger is beindúl a magas fordulatszám miatt és!Hidegen is? ? ? ?Nincs kopogó hangja melegen?Mert ha igen, akkor hajtókarcsapágyas
Nem szeretnélek riogatni,de nézesd meg minél hamarabb,mielött nagyobb lesz a baj! ! !
Nem ismerek arrafelé szerelőt,de egy barátomat megkérdezhetem ez ügyben.
Oké köszönöm a tippet! De szerinted az nemlehet hogy a sportlégszűrők vagy a karburátorok zavarnak be mert nagyfordulaton megint ment mind a 4 henger és hidegen is csodásan működik . És a gyertyák is újjak vagy lehet hogy a benzin.Amúgy véletlenül nem tudsz Miskolc és Eger között egy jó szerelőt?
Gondolom igen!
Hali!
Az dúrva,akkor sokat leszel itt a topicon,mi?
Sziasztok!

Nekem mától szabi vaaaaan!
Nekem el sem indúlt, annyira megállt!
Dehát kell ilyennek is lennei!
DE MIÉRT AKKOR .MIKOR A LEGJOBBAN KELL A ZSÉÉÉ?
Szasz tutis, szevasztok gsrkölkök
Beszéltem egyből utána,de megyek ma is hozzá mert viszem a telót amit kértek!
A hang csak attól függ,hogy mennyi üveggyapotot töm bele!De elmondtam,hogy mit szeretnél és mikorra!
Intézkedtem
Szevasztok SEB.VÁLTÓFOKOZATKIJELZŐSÖK !

Ma rövidre sikeredett a napom , ez VAN
szasz Kykee!

Beszéltél már Öcsivel? Holnap vagy holnaputaán megyek syrushoz meghallgatni hogy belőjem a hangszinem
Nem,nem ismerem a schopit!Ő meg lepsényi és 24.000huf/pár
Üdv düplacsövüek
Jó napot!
Jó ebédhez szól a ... aaaaaa
Jó étvágyat
Jó nektek
Jók legyetek
Jóvannnamegyekmá
Jó reggelt!
Kibaszott szűkek ezek a kapubejárók mostanában kereszben már be sem fér a skoda.

Ettől már csak az a videó volt jobb ami bemutatta, hogy kell két méteren belül felboritani a kocsit egy kapuban
miért, sírjak inkább?
a Te céged, most mit röhögsz rajta?
az a szemét larion
Tündér a kislányod és alaposan meglepett minket a búcsúzáskor
na mi van, mindenki alszik?
és mennyit is mondtál a párra?
Kykee, a Schopitól hozod a slicket? A gumik fórumban.
Nekem van,eddig minden full zsír.de nem szeretném elkiabálni