Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy mindig az olcsó a drága.
Ha valaki fel tudja magának (és másoknak) tenni azt a kérdést hogy milyen bukót, ruhát vegyen, akkor valószínüleg van keret a drágábbik, jobbik változatra is. Ha ma nincs rá keret, lesz holnap. Mindenki felállít egy kopromisszumot magában vagy határt ami fölé nem megy, de azon a határon belül megveszi a legjobbat. Én is HJC-vel kezdtem meg Spool-el. Most Suomy van meg Berik. Később Alpinestars lesz és ARAI.
Ja és mégegy. Az hogy jó bőrruhád van az nem jelenti azt hogy drágán vetted. Vagy carbon vagy üvegszál bukód. Azért is írtam hogy inkább egy használt karbon mint egy új műanyag. A pénz UGYANANNYI.
Ha benzinre van pénz akkor sisakra is lesz...Nem féltek senkit hogy éhenhalna, mivel a mai világban a motor luxuscikknek számít.
Ismertem egy gyereket aki 2005-ben annó megvette az új gixerét. Sajna egy CMS bukót vett a motor mellé (E szabványos) 2006-ban kiszaladt az útról, lefejelt egy fát. A bukó kettényílt a fején, a srác szegény meghalt.
Sajnos volt szörnyű példa látni hogy mit nem véd egy műanyag bukó. Ezért írtam a spórolást. Mindenki dolgozik, pénzt keres, ELŐBB UTÓBB LESZ PÉNZE!
Szia!
OK, megvárja a dolog. Csak nem jár le a szavatossága....
Rock-nak jobbulást!
Nah...skacok: Jónyóc mindenkinek.
Aztán kapcsoljátok is be azt a DVD-t,ne csak ÚGY nézzétek....
Parancs értettem!
Megyek a beteg férjecskémhez ...
Szia Gabóca bácsi!
Azt mondta Zseby, hogy majd ír neked ide, de valószinű ma már tárgytalan lesz, mert sok a dolga, és holnap utazik.
Hello mami.
Menjél DVD-t nézni a szegény,beteg férjecskéddel!
Szia Ancsi!
Zseby nem hívott, a Tiéd holnap megy...
Sziasztok!

Szia bari bárány!
Nálunk ugyanez a szitu a férjeméknél,csak a súly szempontjából.Az összes fiú 5 kiló körül születik .
Akkor csak Te lettél ilyen...izés.
Apai ágon csak fiúk vannak és tudjuk, hogy az számít!

Nekem van egy bátyám, Faternak van 2 öccse, az egyiknek 3 fia, apai nagyapámék 7-en voltak fiú testvérek....
Mi meg nem tudtuk
Én tudtam, hogy fiam lesz!
Ilyennel már én is találkoztam,de náluk a 4. már fiú lett!
figyelek ám!
Nekem egy haverom 3 lánynál már nem próbálkozott tovább....viszont még a kutyája is lány...
van 1 ismerősöm. jött 1 lány,aszonta mégegyet,az fiú lesz.
jött egy ikerpár....lányok. sebaj,majd a következő....
Ő most jön,és mi lesz? Természetesen lány.....
De az asszony azt mondta neki,még 1-et bevállalna,hátha.....
Gondolhatod, cimbibe erre megpattant valami....
Köcce!
szippantósferi
Gratula Neked is!
Hát, még túl új ahhoz, hogy lecseréljem. De amire én használom, arra bőven jóóóó.