Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi gáz...itt nem szólnak meg érte!
De most már jó lenne ha nem offolnál és a topic címével harmonizáló hozzászólásokat írnál!
Velem bármiről azaz bármiről lehet beszélgetni tabuk nélkül,őszintén!
Igen,de még nincs jó ár
musz volt mobilozni hogy hozzá tudjak én is szolni a dolgokhoz!
Maradjon meg a jó szokásod! Nekem is van,de most már ütök is!
Szevasz tesó!

Ha már mobilozunk..... Nekem is megnézted, amit kértem, hogy nézz meg?
pajti nálam nem eszik ilyen foron a kását hála isten van tiszteletem
Akkor vedd meg!
Nekem is volt egy "Jóbarátom" még is átbaszott,meg ledöntötte a jegyesemet hanyatt!
Ő nem rossz arc kint dolgozik tokosoknál nagyon jó barátom
Akkor az simea 8800!60ért?Kicsit gyanusan olcsó!VAn egy brigád pesten akik ezek szarért adják,nem is mind jó!Egyébként a hivatalos ára 127.000.-huf,dobozban,2 akksival,töltővel,leirással,adatkábellel!
Vigyázz ezzel....
na já ez az gyári fügetlen 60 -as lenne az ára?majdnem scorpio
miket beszélsz,ccc
Mi nem is feltételeztünk ilyet!Á,hogy képzeled?Mi?Ugyan!
8800 Scirocco?ez
nem vagyok ám ilyen analfabéta mint ahogy irok
Csak az a baj hogy ez a kép az anyósomnál készült,nekünk nem fért be az erkélyajtón a csöppség
Azok ám!Most a vodás számomat egy 8850es Nokiával használom!Kitünő állapotban van és 8 éves!50.000ért nem adnám el!Még 2 év múzeális darab!1000euró lesz kábé,érdekel valakit aki műgyüjtő?
pajti ilyen nokiát még lehet kapni?tudok egy ilyen uj model ezüst nokiát sajna a számát már nem tudom követni a fekete a scorpio belöle
De jó neked,nekem is a konyhában volt a radiátor mellett tavaj,most meg...
Én most ezekkel rohangálok,pedig 9éve mobilozok és lehetne akármilyenem,de ezekre esküszöm:
8110 6110 ezek voltak telcsik nem kykee
Én is nokia-párti vagyok amúgy.A régi 3310-es az igen!Az mindent kibirt,még a Balcsiban is fürdött...
Itt telel a mocim(gyerek nélkül )
nekem bejött csak nokiám volt van lessz nekem a kinyithatos,csusztathatosról ez a véleményem!
Na ez a TELEFON ba...tok meg!