Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem látod, megcsípte a cecelégy
Sőt,nekünk még gondolatban sem volt és az meg pláne nem hasonlitott de semelyikre sem
mi a helyzet pajti hiányoltalak az oldalról?
Hallottam én is hogy valakire gondoltál,aki nem tudja,hogy miért gondoltál rá és kire mikor azt gondoltad,hogy gondolsz egyet a gondolatodban, gondolván gondoltad gondolm én,de nem tudom,hogy jól gondoltam e ,hogy arra gondolsz akire én ,mint akire te gondoltál,hogy ki kire godol,de nem rám!
nekünk semmink sem volt, nnnna az sem hasonlított erre
hát még én egyértelmü,hogy közlöm veletek és remélem jó hirt tudok nektek mondani
ááá dehogy, a kutyulinak csinálta a kisházat
Nekünk egy moszkvicsunksem volt,de az nagyon hasonlított erre sem!
A gondolatmenet rendben, érthető.
A változást jelezd, kíváncsi vagyok, szerintem még sokan "itt".
Persze, hogy szólj!
Légyszíves!
Az igazgató úr meg, jó helyen van!
ha gondolod nálunk most készül a jó forralt bor szoljak ha kész?
Persze!Nyirtad a füvet,mi?
Na megyek nézem tovább a drágámmal a Holnaputánt. Délután ugyis befagyott a se...em annyit kertészkedtem kint.
nem a neki ugrással van a gond de ha most megveszem 2motrot kell feleslegesen fentartanom ez az egyik,hozzá tesem tél van még élvezni se tudnám !lehet hogy csak 8-9hónap mulva tudom eladni söt ezzel még bezárom azt a kaput hogy beszámitatom kevesebbért mint ammenyit én szeretnél érte!
Fery. Helyzet változatlan Remélem igazgató úr még 3 évet Brüsszelben marad dolgozni Ha itthon lesz a masina akkor szólók. OK ?
Szerintem csak arra kérdezz rá, hogy mi volt még az a 8e forint. (39.800 ---- 48.000)
HI Kato28. Most jöttem rá, hogy sajnos reklamálnom kell a kereskedében. Szerintetek
10% 189800 ból 150.000 kedvezmény az nem 39.800? És én 48.000-t fizettem be. Így 25.100/hó/7év ill 28.000/hó/6év. Ott így lehetett mocit venni. Ez merkantilos hitel volt. Az erstés áll. 2-3000 több lett volna. Vagy ne cigánykodjak .
Igen.... pedig nem szeretem, ha megmondják kire/mire gondolok.
nem mersz nekiugrani a törlesztőnek 0 forinttal mi?
sajna nem tudok válaszolni erre akérdésedre egyenlöre árulom a KTM -et 3 oldalon is sajna a márka szervizbe nem számolják be a szezon miatt vagy nagyon sz.ér-h.gy.rt
Jah vagy úgy
Bocs,én voltam érthetetlen.Nem,moci.Nem éppen haya,addigra lenyugszom és veszek valami böszme harley-t
Mármint VW Bogár?
Szasztok!

Kato28 mikor lesz kutyulid?
kykee mere van?