Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én megfogadtam:ha legközelebb telefont veszek,nem ennyiért az tuti.Nekem csak olyan kell amivel tudok telefonálni meg sms-t irni-fogadni.
Egy fostalicska az összes Nokaki!
Szia Hayacsajka!
Mindig arra próbálok gondolni,hogy mire gondolhatnak akkor ha valami gondolat vetődik fel gondolván a helyzet megoldására gondolva!
Küldd el Postai utánvéttel,buborékos boritékban,mint IRONED a 6230asát a héten!2 nap alatt itt van!
Köszi ,előre is!
Nekem is ilyen telcsim van.Legközelebb nem ilyet veszek...
valahogy így gondoltam vazeg,és hogy gondoltad?
Na ezt most helyesírásilag nem értem?Tehát ha nekem ez segítség akkor érdekel e?IGEN!
érdekel az ugy segit igy neked?
Miért?a sör mehet!Ja és ksöszi a felvilágositásért,hogy ha valakinek ,ill.valaminek baja van akkor az egy város!
Inntől így néz ki a dolog:
Bemegy a bácsika a rendelőbe,kérdi az aszisztens,
-bácsika,magának meg mi a város?
nem tudom mennyit számi nem csiveszes elöfizus volt!
hova mentél
Új telefon (nettó): -- Ft.Új telefon (bruttó)*: -- Ft.Használt 0 perces (bruttó)**: 47 900 Ft.Használt (bruttó)**: --- Ft. Kijelző: 320x240 262 000 színÁtvilel: 3G és GSM 900/1800/1900 MhzEdge támogatás: VanMp3 támogatás: VanGPRS támogatás: Van Leirás: Eu.:47900 ft...........................................................
.................. 2 Év Nokia Garanciával: 0ft..................................................... Méretek : 100 x 46 x 21 mm / Súly : 115 g / Csengőhangok : polifónikus , 64 csatorna , MP3 / Rezgő hívásjelzés / Telefonkönyv : 500 bejegyzés x 16 mező / Bővtőkártya hely : miniSD, 64 MB kártya a csomagban , hotswap / Belső memória : 6 MB / Bluetooth port : v2.0 / Infravörös : port / USB port : v2.0, Pop-Port / Böngésző : WAP 2.0 , xHTML / Java játékok / Kamera : 2 MP, 1600x1200 képpont, VGA videó, vaku, második videó VGA kamera / Push to Talk / Java MIDP 2.0 / Sztereó FM rádió / Beépített kihangosító S

Ebből lejön a használtságból származó amortizácó,plusz a rossz arcuaktól vétel,plusz a hozzá tartozó egyéb azaz rendőrségi ügy,avagy letíltás amely onnatóli felhasznoltságára eső alkatrészbázis jelleg,az egyenlő 10.000huf!
3-4hónapja már volt sk.ba is ott se tudták meggyogyitani
majd + kérdezem



gondolom vagy 2 sörért
város
Mennyiért vette?Az igazat! !
Mikor?
csori barátom vette csak nem jó arcoktol!
Mi baja?
az biztos nem azt nem tudom, de gondolom
Veled mizu,rég láttalak itt!Mi leszen a Szilvivel?
van nálam egy csak nem tudom mennyit kérjek érte?
megint kérded?Nekem pont kell egy 6280as!Eladod alkatrésznek?A héten bebuktam egy ilyet meg egy 6300át!
ott voltál?
ezt mosd kérded?
Semmi különös rohagálok intézem a mobilos dolgokat,hajtom a lét,mint mindenki más!De köszönöm kérdésed minden a legnagyobb rendben és ma gyerekezem is!
6280 alkatrészért mit kérjek