Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és hopp. megvan a kykee címe is.....
Ismerlek!
Te figyelsz,vagy figyeltetsz?
Tudom
Mindig
Igen, én is üdvözlök mindenkit!

Így tovább Kykee, segíts a "bajbajutottakon"!
Te is?! ! ! !
végülis uaz a szerkezet....
Üdvözlök mindenkit a GSR 600 / Mobil adok-veszek, szervizelek topicban!
Semmi formatálás,meg ilyesmi!Az akkut 16 órán keresztűl kell tölteni a készülék bekapcsolása nélkül!Majd használva lemeriteni az útólsó egységig ,majd kikapcsolni és ismét 16 órás töltést és ezt összesen 3szor!A li-ionos akksit nem szabad sosem teljesen lemeríteni,mindig rá kell tölteni! ! ! !
A memóriakártyát, meg csak zutty bele aztán használni!
Remélem kielégitő volt a válaszom!
üdv,megyek mert meló van!
oks, üsd ki.
Házhoz megyek,ország szerte!
hol van motoros? Semmi para,tuti box üti ki a lockot,full factori eeprom aederel,ami nem bolygata a flasht,és csak a biztonsági zonában tesz módosítást és azt az nck-ban írja felül!
Jé má Pécset is dolgozom meg pesten,meg ma Zalából hívott az Ancsika!
HI. Kykee, akkor mem c 4.000 aksi 3.000= 7.000. Matekóra ötös Nekem jó a postai utánvét
Igen ezt akkor szeretnénk megkapni. A memory carddal kell valamit csinálni azonkivül, h a helyére tesszük. Vagy a használatiban levan írva. Ha igen akkor ne fáradj majd olvasóestet tartunk.
ö ö ha nagyon nem dobja a költségvetést egekbe és semmi technikai galibát nem okoz akkor jaaah. amúgy ha rizikós egy ilyen akkor annyira nem vészes. Írd meg privátba mit adjak s mennyit s hová ...THX, motoros! :-)
Pénz,ááááá az egy szükséges rossz! Elég bele az 512es mem.kártya is az 4.000.-huf.Küldjem postai utánvétellel?
Örkös lesz mint a szegénység,kivétel,ha a platform folyadékkal érintkezik,ütés,leejtés és nem rendeltetés szerű használat mellett!Kell az unlock is?
HI. Kykee ! Az aksit kérnénk a samsung e 570-be. +mem.card ? lenne. 512 v. esetleg 1G. Pénzt
hogyan tudom eljuttatni? Köszi
wá valamit buheráltál látom...akkor jó lesz? :-) meddig? függetleníteni is lehet? :--
Kykee? megjött a teló?
Pontosan!
...és az övé használt is
A függőség az egy lelki gyegeség azaz szenvedélybetsgség,melyet az akarat és az ellenállóság közötti rész rosszúl diszharmonizál!
Az úJJJJ FÜGGETLEN ÉS A TE T.MOBILOSOD KÖZÖTT,akárhogy is számolok 30.000difi van! Érdekel?
És a függőség?
Tudod, amiről már sokszor beszéltünk.
Én is szenvedek miatta....