Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elöl a gumid legyen 2.4báron,hátul meg 2.2-n!
Ezt nem értem!
Miért?
Fiúk.
Amúgy meg tenleg pattog.
Az első teló 5 csiknál van.
A hátsó meg 4 -esen
Persze,hogy megteszelvele és BALESETMENTESEN!
Ja és kis fogaskerék előre!(NEM GYŐZÖM MAGAM ISMÉTELNI )
Remélem én is megteszek vele sok-sok kilóméter!
És csak össze futok az egész csapattal!
11.000től őrülmeg,ott legyél résen!dE elötte dobj 2 sanaxot a meglepetés ereje miatt!
ááááááá,dehogy!Az én Kuttyanatomnál nincs dúrvább,nem is kell más! Már ősszenöttünk és sok kilcsit megtettünk együtt!Ez szerelem!
Amúgy meg ez a megjegyzés nem ér!
Te dobtad el magad mint 1 fürdős kurva
Csak sajnos kicsi drága motorod bánta
Írigykedsz !
Fütyi !
Az övé limitált darab!ezért lehet az fura!
Na ugyi,,,,végre 1 hozzáértő.
Könnyű a mazsolát cikizni
Akkor az Te voltál bammeg! ! ! ! ! ! !
Ott jöttem szembe veletek fűfő körül!Aztán tali volt a tarkával és nyél a Pentele ring!KIIIIIIIIIrályos volt nagyon! vehetek új csimmát mert elégett!
Szave.
ha a gyárival mész akkor igen. Nekem be van tekerve 3-ig és így sokkal kevésbé bólint be. Viszont igaz, hajlamos kicsit elmászkálni a szar úton, meg kell szokni.
Estééééét!
Tisztára mint 1 csaj!
Az még semmi nem volt akkor....

Én nem értem, neked mennyi bajod van ezzel a motorral.....
Pattogni?
A szentendrein én szinte észre sem veszem motorral az úthibákat, olyan jól csillapít és elnyeli.
Szép estét!

Hali
Hááát az úgy volt, hogy csak kb. 9000.
De pöpec jó érzés volt

Ami elrontotta,hogy pattogtam a kereszt javításokon, mint a nikkelbolha ezen a nyamvadt Szentendrein.
Még 109 km és viszem az 1000-re.
JÓ ESTÉT !
FREMEN !
Hella.

Tegnap gurultunk a srácokkal egy nem kicsit, megnéztük Papkeszit meg utána körbe a tengert.
Két kutyulit is láttam szemben, az egyiket Balatonfűzfő és Balatonalmádi között a másikat Badacsony magasságában. Valaki magára ismer ?

Kykee azt nem mondtad, hogy még nincs kész a ring és ha ott érnek szedik a belépőt és a kilépőt.
Hájjer!

Nagyon csendben vagy! azt mondtad, hogy még este beszámolsz.....
Nos, milyen volt a 10e ?