Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az messze volt az élvezettől, de elviselhető.
Már 40 km/h -nál is paráztam!
Sziasztok !
Ma 1/2 10 órakor találkoztam BP Üllői úton UHT 735 -ös GSR-rel !Ugyan ki lehetett
Nem véletlenül irtam hozzá, hogy a szépség és a szörnyeteg. De tegnap élvezted az utazást is rajta, vagy tévednék?
.....és csatlakoztasd a lambda szonda helyére....
A kereskedés gondolom segít.
ze, te ki vagy mi vagy?

Szép az a motor....... szállj le róla, úgy szebb!
HALI !
Leszereled a leömlő után a katalizátort a lambda szondával együtt,meg a csövet a dobbal!
Vásárolsz 1 ELIMINÁTOR -t,mondjuk www.rapidbike.hu-nál.Csatlakoz... a lambda szonda helyére és olyan kipufogót hozol össze ,amilyet csak akarsz.......
a dob, ahol a lambda van a katalizátor. Leginkább sehogy. Vagy ha kiveszed az egészet, és az új dobban kap helyet

ZE, nem borzoltad
Folyamatban az is. De teljesen jó szándékkal érkeztem a Gino-nak szólt és a Kykee-nek inkább az üzim. Bocs, ha felborzoltam az idegpályád.
sziasztok olyat kérdezek amiben remélem tudtok segiteni.a gsr-en van az a dob amiben a labdaszonda van.na most ha én azt hogyab tudnám áthelyezni.ugyanis dobot akatok cserélni,de nam a gyári helyre és ezmiatt nekem ott alakitanom kell.ebben kérlek segitsetek nekem hogy tegyem.köszike.
végre.....de az adtlapod kitöltésére már nem telt a rengeteg idődből.....
Na végre itt vagyok, és kötekedhetem az öreg rájákkal!
kykee: Igen az volt a "vizsgafeladat". cimbora azt találta ki h csak akkor hozhatom el a szalonból ha egykeréken le tudok vele gurulni a szalonból kivezető rámpán mákom volt és kitolták a srácok.

Gino: Még szokjuk egymást. Jah és naná h tisztelem mindig minden motoromat tiszteltem Az h ő az erősebb már így bejáratós korába is nagyon látszik

Tiszteld! ..... ő az erősebb!

A gumik szlikonrétegeinek lekoptatása után.....(óvatosan)
0-800 km max. 6500-7000 rpm, 800-1600 km 10.500-11.000 rpm
Aztán utána aggyá neki!

Mindenesetre szokd meg a gépet!

Szerintem attól ijedt meg,hogy a Steve kimondta a tákolás szavacskát!
Hello mindenkinek!
Dani!Nos ,szerintem az első pár kilcsire? hmm,egykeró?
ááá! ha már ennyit vártam rá megtartom egy kicsit, de csak egy picit
Szeva Ric!
Én itt csináltatom a pólóim! Remélem ma már készen lesznek!
Amúgy minden garafikát rá tudnak tenni pólókra. Csak tudd kifizetni.

Póló Print
Add el!
...csúszok el mint a hátsó gumim...
Üdv az új tulajoknak !
JÓ REGGELT !
Üdv Srácok!

Újabb kutyuli szabadult el

Valami jó tanács így az első pár kmre?
Nekem az is rezgő vót, annak idején....
Na mentem hunyni,me reggel korán kelök! Üdv mindenkinek!