Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én úgy tom,h kb 30-pénz körül van!(a fékcső)
Nem rossz!
Szia Steve!

Bakker akkó tutti titeket láttalak ,előttem mentetek úgy 7-800m-re! Néztem a fogadó parkolóját,és semmi.Mondtam is a srácoknak már valószínű,h már tovább mentetek és utána láttam 4 moccot,de elég messzire voltak tőlem!Sztem ti voltatok!
Gondolom földváron elmentetek balra a villogó lámpánál!?Jó lett volna találkozni veletek!

Igen sajnálatos,h soványka volt a létszám de nagyon bízom benne ,h minden visszaáll a régi kerékvágásba!
szesztok.fém fékcsövek kellenének a gsr-emre.mibe kerülhet namega kis plexi.tudtok nekem mondani ezzel kapcsán valamit?
yes
Köszi hogy szóltál mikor Földvárra értetek , de itt nálunk annyira szakadt az eső hogy eláztam még beszaladtam a telcsiért a műhelyből , kár hogy nem akar ez nekem össze jönni de vagy a szoli vagy az épitkezés és nem más , mentségemre szólgáljon az hogy lassan egy éves a gépem és most van benne 2000 km-er , láthatod hogy tényleg nem csak a kifogásokat keresem , a következő túra a Mecseki amire kacsingatok !
Csináltam nektek egy póló grafikát.
Fekete pólóra, hátra.
Nos?
Szevasz Abolcskei!
Neked nagyon nem akar összejönni ez a közös túrázás dolog.
Azért látom az akarat meg volt benned!
Legközelebb majd biztosan tudunk együtt gurulni!
Ámen.
Kedves Rita!
Szombaton reggel 4 ember várt rád! Hiába…
Ha legközelebb bejelentkezel egy túrára és mégsem tudsz eljönni (ez mindenkivel előfordulhat) akkor értesítsd a résztvevőket. Minimum a topikon.
Köszönöm.
Üdv Motorosok!
Tegnap istenit túráztunk. 423 km volt a táv nekem.
Sajnos erősen fogyóban a Klán lendület, más szóval zéró! Már csak a YikeSS maradt talpon!
4-en voltunk 2 GSR,1 GSX, meg 1 BMW.
Ami külön élvezet volt, hogy rengeteg esőfelhő között egyszer sem áztunk el! Amikor megálltunk kajálni Dunaföldváron épp, hogy beléptünk a csárdába, rendes felhőszakadás kerekedett, de mire végeztünk a zabával már sütött a nap és az út is teljesen felszáradt.
Ja, és köszönet a 3 motorosnak, hogy a borús idő ellenére is vállalták a túrát!
Üdv Ádám!
Látom megvolt a tűzkeresztség!
Mielőbbi gyógyulást és tanulj az esetből!
Köszi, amit tudok, megteszek ez ügyben
Jó utat,vigyázzzzzz Magadra ...


Igen, megyek... 30-án indulok, szept. 29-én térek vissza, ha minden a tervek szerint alakul. Mennem kell, de amit lehet, elintézek előtte, amit meg nem tudok addig, az majd megvár... (Vagy meghatalmazottam jár el helyettem )
Szia Zsuzsi !

Mi felnézünk Rád ,mert ez így kell hogy legyen.....
A nagy túrára elindulsz ...,valami új hír , fejlemény... ?
Sziasztok!
Tybee, Gino, kykee: tegnap nem néztem fel ide, így most köszönöm meg a köszöntéseket
jó reggelt ,sziasztok !
olasz fórumon találtam a képeket...
Bakker ez fájhat!?
Remélem nincs semmi komoly bajod Ádám!Bár ez is elég komoly!
Nekem is volt néha olyan alkalom ,h csak a boltig m1ek,és csak bukó de többet nem lesz ilyen!
Gondolom ebből te is 1 életre megtanultad!

Az a szomorú,h nagyon sokan vállalják be a motorozást megfelelő ruha nélkül!(sportcipő,farmer,póló)
Jó reggelt!

Volt tegnap túra?
Szia Kykee! nagyobb bajom nincs, csak a jobb tenyerem a vészes meg a bal könyököm, hétfőn kötés csere.. nem lesz egyszerű..
MindenYoo-t, szia, Ádám!
Szia Zsuzsi!
Boldog Névnapot kívánok!
Hát b@sszameg mááá,mi van mááá!Csak a sz@r?Jól van az Ádám ezt leszámítva?
Ezért nem érdekel engem, ha büdös, izzadt vagyok és folyik rólam a víz. DE felveszem a ruhát!
Hát egy darabig nem tudsz fogni a kezeddel.....
Azt hiszem, megtanultad a leckét.
Nagyon vigyázz legközelebb és természetesen védőfelszerelés!