Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát jah.. a kesztyű nem ártott volna! nem volt rajtam semmi, csak bukósisak. nem így terveztem! csak a Cora-ba szaladtam el. visszafelé úton ért el a baj, pedig már majdnem otthon voltam. a motor hamarabb felépül mint Én, de amúgy viszonylag minden rendben! motoros cucc nélkül egy métert se mégegyszer..! Üdv, Ádám!
Húúúúú, bammeg!

Durva!
Mi történt? Nem volt felöltözve? Legalább kesztyű lehetett volna a kezén.....
Szia Tybee!

Nincs semmi baja, remélem!
Akkor már ő is ahhoz a fajta motoroshoz tartozik, aki már esett!
Mindíg viseljetek védőruházatot!
Eseményekben gazdag,egyébként jó 7-et zárok.Próbálok pozitívan elébe nézni a dolgoknak.Picit rossz hír ,Ádám elcsúszott a Yamahával.......
Kedves Zsuzsi!

Boldog névnapot kívánok neked!
Azt mondják ,hogy akkor kell motorozni,mikor jól esik!Tehát kúrvára motoros idő van!
Tegnap voltam Győrbe aztán haza!Ennyit motorúltam egész héten!Ja meg csütörtökön eláztunk tarkával! Veletek mizu?
Hali Kykee !
Időjárás milyen felétek ?
Szolnokon szinte egész nap borús,esős pocsék idő volt , van
Aloha pipolay all!
Syrus,nekem van egy GSRem,ha kee kőcsön adom éé Naked egy pár napra!Igaz ez limitált,5 sebességes példány!Kee?
...KÖSZÖNTÖM NAGY SZERETETTEL .
jó estét mindenkinek !
.....de elsősorban a zsuzsannákat
igen , köszi
elment!?
De megírom iwiwen!
Kovács István tel. számát nem tudod véletlenül ?
erre gondoltam én is
Gondolom azért elindulnak!
Te miért nem mész,hiszen ott barangolnak a környéken?
A hangok brutálisak lehetnek,én is voltam már kinnt 4-5 alkalommal.De te szinte testközelből hallod őket! Van valami fülvédőtök?
Én itthon is tisztán hallom amikor ráfordulnak a célegy-re és pakolják felfelé!
lesz túra mégiscsak ?
Jó reggelt evribodri!

Széles utat a túrázóknak!Úgy néz ki,h jó időtök lesz!
Vigy mind magára!
póló nekem is kell.
Az F1 mostani versenye szerintem egy rakás sz..r volt!És ez nem csak az én véleményem. De viszont a
azért a brutális tempóért,hangokért-amit a tv nem ad vissza- érdemes ott lenni! A GP2 viszont
nagyon jó versenyt hozott! Volt ott minden:ütközés,lökdösődés,kicsúszás,látványos előzések és safety car is! Az egyik kicsúszás pont az Öcsém elött történt. A srác ~ 170-180-nal csapódott a gumifalba! Tesóm
annyit mondott:félelmetes volt és olyat ugrott helyből mint még soha! Kb. ennyi:
Bakker minden mocc ennyire törékeny?Nekem is a lábtartó tört ki a vázbú 1 darabot!
Nekem ne mond már 3hete nincs kutyuli,és már nagyon nehezen bírom!
Milyen volt a F1?
Azért vagyunk itt 1 nagy "családként",h átsegítsük egymást az ínységes időkben!