Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ki tud automata váltó szervízt olcsón? Még nem állt meg de folyik az olajam a Passatból, és nem vált rendesen.
Sziasztok Klánerek!
Szeretnék kedveskedni Nektek,hogy vidám napotok legyen!
Én fényképeztem mind a kettőt,Ime:
oké
Gyó étvágyat az ebédhö!
Gratula a választáshoz!
Üdv a csapatban!Adatlap+sűrű jelenlét itt a topicon és akkor minden rendben lesz!
Rendben beszélünk,amint tudom,h -h is áll a dolgom!
adatlap !?
gondolkozom rajta ! biztos hogy meg tudnánk eggyezni !
vikkancs, gratula az új vashoz. Adatlapot töltsd ki, üdvözlet a GSR-esek között...
Üdvözletem!
Most járok itt először. Alig több, mint egy hete motorozok vadiúj GSR 600-asommal. Jelenleg csak beköszönök, mivel illőnek találtam az ötletet újoncként.
Széles és száraz utat mindenkinek!
Sziasztok!
Én is csak megerősíteni tudom, hogy nem elég, ha a károkozó a helyszínen elismeri a felelősségét. Gyuszkó márciusban esett egy arc miatt, aki ott legott elismerte a felelősségét, erre a drágám volt olyan naiv, hogy nem hívott rendőrt. Persze a jófej ember utóbb a biztosítójánál visszavonta az elismerést, így a biztosító beintett. Később sikerült ott összeköttetést találni (ez milyen durva, hogy ma Mo-n már csak ez számít?!), és mégis fizettek volna, de mivel így sokat csúszott az ügy időben, most már erre valszeg keresztet lehet vetni... (kb. 200 ropiról van szó)
Miért el akarod adni?
hüle
2000 km? Mikor vetted, 2 hete?
Minek az ilyennek motor.....
véletlenül nem érdekel egy 2000 km-ert szaladgált szalon állapotú kutyulix ?
Neeem! Csak eljátszottam a gondolattal!
Te hűtlen, bitang.....
Még nemtom! Már átszaladt 1-2 gondolat a búrámban.
De 80%,h maradok a kutyulinál!
Reggelt!
morgen
Jó reggelt!
Én pünkösd hétfőn koccantam az autóval , tök sima ügy volt , egy kereszteződésben lassítottam és a barom belém durrantott hátulról , 200 méterre parkolt egy yard , de nem jöttek volna oda maguktól , a vétkes mondta hogy nem is kell rendőr mert csont nélkül elismeri a vétkességét , én azért szóltam a rendőröknek mert hallotam hogy a károkozónak a biztosító irodájában ismét el kell ismernie a vétkességét és ha akkor nem teszi / amit szerintem a biztosító nem is bán / elhuzodik illetve akár perre is kerülhet a dolog , tehát biztos ami biztos szóltam a rendőröknek jöttek helyszinelni és közben dödögtek hogy mi a picsáért nem volt nekem elég a betétlap . a jegyzőkönyv végefelé megkérdeztek minket hogy milyen mértékben érezzük magunkat vétkesnek , én 0 % -ban éreztem magam vétkesnek , a kis köcsögöt is kérdezték és ő 10 perc után hogy csontnélkül elakarta vinni a balhét már csak 50 % érezte magát hunyonak , na ekkor sugta a yard hogy most már belátják a ragaszkodásomat a rendőri helyszineléshez
mindenképpen Gsr lesz az új gép ?
Elismerte,aláírta!
Az szmorú,mert kb hasonló paraméterek vannak nálam is!
Majd meglátom,h mi lesz!Azután ráérek agyalni,hogy is legyen tovább!?
Szeva Syrus!
Ha a paraszt elismerte a felelősségét a baleseti adatközlőn és alá is írta nem lehet probléma. Nekem legalábbis nem volt, igaz a balesetet okozónak az Allianz-nál volt a kötelezője. Vannak kis biztosítók akik biztos megpróbálnak kibújni a fizetés alól.
A biztosító a motor értékét az Eurotax katalógus alapján állapítja meg. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem az 1 éves 12000 km-t futott GSR-emre 1.270.000.- forintot írt ez a katalógus. Totálkár esetén nagyjából szerintem erre számíthatsz.
Én a Banditomon 1 év alatt a totálkár révén 600.000.-forintot buktam! Szóval nem egy jó üzlet!