Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

45e.
mi az ára
Valakinek egy Sebring dob?
Sziasztok!
Doboztartó (csomagtartó) konzolt keresek.Gyári,bontott érdekelne.Lehetőleg ezüst színben.
badboys69@citromail.hu
ide írjatok, köszönöm
Nincs mit, várom a képeket!:-)
Köszi a hasidomot Attila!
Felszereltem a Tl-re, hogy lássam milyen,...nagyon állat! Pont stimmel rá!
Még színre fújatom és teszek fel képet róla.
A Moto-Detail-t néztem én is, és igaz, hogy árban veri a többit, de puhaságban és vetemedésben is!
Nem leszólni akarom, csak a tapasztalatomat írtam le.
A legelső az volt hátul.
1 hónap múlva el is adtam.
Nagyobb sebességnél hajlott ide-oda, nyekergett, recsegett, kopogott.
Sziasztok !

A képen látható motorka bontva lesz, alkatrészei eladóak. A motor 2008-as, a váz forgalomba helyezhető. Írjatok-hívjatok, ha valami érdekel
Robi: 70/500 8881
30/625 8400
Andi: 30/579 8360
Szia.
Én moto-detail-t vettem oldaldoboznak. Nagyon jónak tűnik és árban is veri a többit.
Suzuki dl 650 VÁSÁROLNÉK HA TUD VALAKI VALAMI JÓ DL ÍRJON ..köszi
Givi, vagy Kappa.
Oldalra 42 literes, hátra 46.
Nekem így volt, maximálisan meg voltam vele elégedve.
Beszélhetünk róla, hívjál fel, és megbeszéljük
Üdv!
2007-es Dl-650-hez szeretnék oldaldobozt! Várom javaslataitokat!
lucimc
Szia!

Nekem 650-es van. Annak az ülése úgy tudom 2 centivel alacsonyabb. És ha minden igaz, kompatibilisek egymással. Ha nem jutsz előre a dologgal, én benne lennék egy cserében. Úgy gondolom, nekem a magasabb jobb lenne. Nincs szétülve, szakadva, szép állapotban van az enyém.
Szia Zsolt!

Hát...hogy miért kopog, ahhoz többet kellene tudni a motorról.
Korát, futott kilométert utolsó szelepállítás idejét, vezérműlánc feszesség ellenőrzésének idejét...stb.
De még akkor is csak találgatás lenne.
Vegyél ismerőstől, vagy olyantól, aminek ismerhető az előélete.
Vstromclub.hu

Érdeklődj itt!
Írtam!
segítségedet szeretném kérni tegnap néztem egy dl 650 és a hátsó henger kopogott ...ha sebességbe tettem kicsit ráengedtem a kuplungot megszünt... ? mi lehet a baja ...esetleg valami ötlet ?, .....ha tudsz véletlen valami megbízhatót eladó dl 650 ...akkor kérlek jelezd ....előre is köszönöm Üdv Zsolt
kovacsgy@citromail.hu
Nem kaptam meg!
Válaszoltam, de valamit ír, hogy nem kaptad meg.
Valóban nem ért oda?
Sziasztok segítségetekre szükségem , ma voltam megnézni egy dl 650 és a hátsó hengerből kopogó, csattogó hang hallatszott , ha sebességbe tettem kicsit ráengedtem a kuplungot megszűnt a hang...mi lehet ez
Szia!

Minimálisan alacsonyabb (kb. 1.5-2 cm).
Viszont a legfelső szivacsréteg jelentősen lágyabb mint a gyári, ebből kifolyólag ha ráülsz többet "süllyed".
Emellett oldal és deréktámasz kialakítása is van ha érdekel gurulj le hozzánk és bemutatótermünkben megtekintheted de akár ki is próbálhatod.

www.somotokarpit.hu

www.facebook.com/somotokarpit


Üdv, G.
A regi ulest beszamitod ?
Magasitott ,standard vagy alacsonyitott ?Az utobbi erdekelne mivel hogy a gayari nekem magas es alacsonyitason gondondolkodom .
Küldtem E-mailt!