Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szülinap?
Az tök jó,bár én se igen tartok bulit,minek az:)))
De azért csak tessék ám kicsit ünnepelni...tudom,hogyvan kivel
Szia!

Van ilyen változat is, de nem hiszem, hogy moto közelbe kerülök!
Amúgy már egy jó ideje nem érdekel a szülinapom. De most úgy gondolom, ha magamat lepem meg, akkor nem érhet csalódás! Még az is lehet, hogy ellépek valahova egyedül kikapcsolni.
spanyolba most is 20 fok van.Hétvégén megyünk vissza
szia szépség
látom hamarosan ünnepelsz nem lenne rossz mi, ha azon a napon a tortaevés után gurulhatnál egyet a berggel, mert olyan jó idő lenne?
Itt meg most kezdett szakadni!
Nálunk most már nem havazik
Rendben. MSN?
Ha ott vagyok, akkor lehet halkabb. Úgyis elöbb kelek, mint Te!
Szia Drága!
Pedig tényleg. Ez most nem ilyen nyűglődős, szarakodós reggel volt. Bár sikerült fél órával eltolnom az ébresztőt. Hát ha Te felkelsz rá, akkor nem kell fél hangerőre rakni a cuccot, lehet halkabb is, de én erre sem kelek fel.
A deszka seggén ami kiáll alul. Ez tartja stabilan a deszkát nagy sebességnél.
Szió!

Nem tom....... még meggondolom.

Valahogyan nem tudom elképzelni, hogy reggel rohantál!
Azon az ablakon nem fogunk többet kinézni, a múltkor nekem is ugyanez a kép jött be!
Na, az a muzsikadoboz brutál, szívrohamot fogok tőle kapni!
Leér a szkeg. Így is Velencei tó miatt 36os szkegem olyan 34es lett. Másrészt nincs levizsgáztatva, nincs rá rendszámom és index meg rendes fék. Bár tuti komoly látványt nyújtottam volna a körúton a dugóban.
ménem mész szörffel?
És mi tart vissza? Egy laza iszogatós, dumálgatós összejövetelben szerintem benne lennének. Beszélj velük.

Ezzel a hóval nekem is nagyon tele van már a répám... Ma mentem állásinterjúra és direkt úgy állítottam a muzsikadobozt, hogy legyen időm lefürdeni nyugiban meg laza kávé, cigi, szal egy ilyen kis laza reggel és szép nyugiban elindulhatok. Kinyitom szemem, megrebegtettem 3x pilláimat, kilapátolom belőlük a csipát, mondom engedek be egy kis napfényt. Felhúzom a redőnyt és amikor megpillantottam, hogy kint kikapcsoltál a színeket és minden fekete-fehér és ráadásul előttünk áll a sor vége az Örs felé, nyúltam a xanaxért... Szal ennyit a laza reggelről, rohanva a kávé egyből utána villámcigi és a fürdésnél meg a zuhanytálcát nem érték a vízcseppek mikor már kész voltam... Rohanás busz, metro, villamos és sprint a térdig érő hóban. Szóval igazán befűthetnének már, hogy elolvadjon ez a retek hó és lehessen menni stiftelni. + még szét kell szednem a motort és kicserélni pár cuccot...
Tyűha te se leszel már fiatalabb! Megnyugodtam nem csak én vénülök mint atom...
Legszívesebben összegyűjteném a "közeli" motos ismiket és velük ünnepelnék!


De szerintem nem lesz buli.
Így már minden világos

Neee, valami ivós-cimbis party biztos lesz?
Mármint Foxy, vagy a kor?
Oksi, szombaton jönni fognak a képek!

Nem hiszem, hogy lesz buli.
nekem is bejön
Nem az a sírós fajta, meg egyébként is a legjobb kor a 25. Legalábbis nekem az vót
ne emlékeztesd,még elkezd ríni itt nekünk...