Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép napot Mindenkinek!

Jelentem, itthon ( Sárbogárd ) süt a napocska ezerrel!
Szióóó!
Nem itt nem kellenek ilyesmik. Itt csak nevezel és kész, ahogy te mondtad Mesikém :)

Egyenlőre még nagyon gyerekcipőben jár a dolog, de alakul.
De ha érdekel, (esetlegesen) akkor írd fel magad.
a rajtszámokat is beszéljétek meg előre
És ide is kell minden, License, sportorvosi, pályaidom, meg minden egyéb...?

Vagy csak a nevezési díj, oszt kész...
Nicsak-nicsak! Szia Zsani. Mikor gurulunk?
Ah, ja, hogy úgy. Igen, az én nyakamban van :) De ezt anyukám találta valahol, és pluszban ez chopper :(
Sportmotort azóta sem találtam, csináltatni meg iszonyat drága lenne.
Sajnos nem tudok segíteni.. Puszi
Tényleg, miért sírsz?
Joreggelt
mé sírol?
Szép jó reggelt mindenkinek!
Írok emilt
nem is
Szia!
hö.
Félek ám tőle (meg minden csajtól) piszkosul...csak a fórumon vagyok ilyen nagyszájú, élőben meg papucs orrán pamutbojt...
az biztos
Lássa csak meg ezt, fogok kapni a pofámra...
Hékás! udvarolni a "csajomnak"

szia szépség
Ide is beírom ezt, hiszen a supermotos lányoknak nagyon is kedvező lehetőség nyílna versenyzésre.
Majd igyekszem a listákat összefésülni, hogy ne legyen kavarodás!

"Sziasztok!

Megbeszélések folynak a Kakucs ring szervezőjével, és eddig úgy néz ki, hogy szívesen adnának helyet egy 4 versenyből álló NŐI KUPASOROZATNAK. Az alap dolgok ugyanúgy néznének ki, mint a Hringen, de azért van különbség.
A kiírás készül, az időpontok is. De arra ügyeltünk, hogy egyik versennyel se ütközzenek, és megpróbáljuk elérni, hogy külön értékelés legyen kategóriánként.
400ig, 600-ig, 1000-ig, és külön a supermotos leányzóknak is.

Nevezési díj kb. 15 e Ft fejenként, amiben benne van a szabadedzés 20p, időmérő 20p, a verseny (15 kör) és természetesen a pálya bérlése. Az első három kupát kap és 1-1 pezsgőt.
Ha találunk addig szponzorokat, akkor a szponzorok által felajánlt díjak lesznek kiadva még pluszban.

A készülődés folyamatban, de addig is meg szeretnélek kérni titeket, hogy írjátok fel magatokat erre a listára, hogy ki szeretne indulni a fent említett feltételek mellett:

1.) Zsani
2.) Kelly
3.) Foxgirl
4.) "
Jaja,asszem télleg Te említetted ezt,lehet