Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont azért viszed Te, mert rossz kis(nagy)lány vagy

Nem is bántlak mindig...csak úgy érzéssel
Nem elég, hogy a nyuszi helyett is mindig én viszem el a balhét?

Nem szab mindig a picit bántani!

Nem baj, legközelebb megkapod kamatostul
Akkor annyira rossz tényleg nem lehet.
De amit én kotyvasztok az tutira jó! Van pár év tapasztalat a hátam mögött! Eddig még senki nem halt bele.............. ............. tudomásom szerint!
Ha valaki kotyvasztásnak hívja a főzést, az sosem végződik jól.
Este nyolckor én már kotyvasztom a kaját a kis "családomnak" Pátyon!
Este 8kor jelentkezel nálam egy elfenekelésért!


Ma sikerült lefeküdnöm 4-kor!
Szia!

Nem lett volna gond a szerdával, de pont most lépek haza anyumékhoz, vagyis még nem tom................
Ok-ok,akkor nem szóltam
már átvariáltam ugyhogy csitu
Juj Krézi,nem ám miattam nem mentek el nyaralni akkor Te!
Nem gond,ha nem tudsz mindenhol ott lenni:)))
Amúgy már megvan az esernyő...jó kis rizzla-s:)))))
Ugye csajok,másnak is lesz ilyen "fiúja", nem csak nekem?
Emelet is van, meg kert is
Tárolóhelyet azt nem tudok...
Szióka-mióka!
Jól vagyunk,kicsit fáradtan,tegnap motort vittük állítani, ilyesmi...Nem unatkozunk..Kár,hogy nem tudsz jönni holnap,biztos jó kis fürdőzés lesz:))))
De majd szervezünk hétvégi napra is egy ilyet, mert többen mondták,jobb lenne hétvégén menni.Csak akkor meg olyan sokan vannak:))
de ugye nem emeletes házban laksz
tudsz megbízható tárolóhelyet? nem most rögtön, de gondolom március közepe/vége felé elhoznám a motoromat anyutól. ő viszonylag keveset használja
A teraszon
Dani,
te hol tárolod a motorodat
Túrót! Hogy volnál már jó kislány, ha megint fent kukorékolsz még hajnalban?
Nem mondom, hogy mindig így volt!
De az emberek változnak, köztük én is!
JOKISLÁNY.....
De vicces kedvünkben vagyunk...............

Az anyukánál nem kell bevágódnom, mert az már megvolt, tudja, hogy milyen jó kislány vagyok!
Bocsánat, popsija. Most voltam kint cigizni és láttam egy robogóst. Szegény teljesen rá volt feszülve a kormányra. Lehet fázott? Hétvégén elvileg gud vedör lesz...
Szép jó estét!
Vannak behajtó ismerőseim Foxy. Régen mókáztak már, tehát szerintem ocsóé elvállalják. Ha megér neked egy 10est, hogy barátnő anyjánál legyen egy jó pontod a gyerek 4esre is meg fogja írni. Ebben asszem nincs szex. Illetve nem tudom a manuális ánusztágító kézikészülék és a gyerek segge mennyire súrolja a szex fogalmát.
A szexet nem keverjük bele!

Majd kitalálok valamit....