Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!


Sehol senki?
Sziasztok Csajok nem tudjéátok hogy 600rr re hol lehet venni rendszámtartot a döntőset amihez van index? köszike
* Hozzászólás szerkesztése
'07-es 600RR-re alsó zárt hasidom

Van egy fontos dolog, amit a 2007-től gyártott, 600 RR tulajdonosoknak írnék!

Ma beszéltem egy idomos sráccal, aki megpróbálná elintézni, hogy gyártsanak a 2007-től létező RR szériához CSAK ALSÓ HASIDOMOT, ami zárt.
Ez azoknak lenne ésszerű, akik a gyári idomot nem akarják lecserélni, vagy akik olyan pályaidommal rendelkeznek, ami teljesen a gyári mintájára készült (lásd én) és így csak az alsó hasidomot akarják megvenni.
Ha össze tudunk szedni 30 db rendelést, akkor megcsinálják.
Tudom, itt a lányoknál ez nem lesz olyan sok, de ha 1-2 db-bal is több, akkor megkérnék mindenkit, hogy keressen meg emailben:
zsanett.kasai@gmail.com én pedig továbbítom a dolgot!
Az árról még nem tudok semmit, de szerintem nem lenne olyan nagyon drága, hiszen ez egy elég kicsi idomrész.
hát néha mi tartjuk a frontot
Jó reggelt!
A motorozó nők topic halófélben van mostanság
Pénteken este hatkor tali Atlantisban,akit esetleg érdekel...Klubtól,nemtől függetlenül,bárki jöhet:))))
De tényleg:)))))
Azért egyél Drága! Nem lesz erőd mocizni................
Látom irtál CBR-en, akkor itt már nem kell válaszolni :)
Jóestét!

RRcat: Kialudtad magad? Én nagyon punnyadt vok....és ez az idő is...
Lehet sétálni kéne menni :)
nembajj, vállaljuk a kockázatot ne félts te minket, szóval ha nem zavar akkor hajrá
hehe engem nem zavar...csakhát gondoloni kell a férfiak vérnyomására..
Még a végén elpatkoltok nekünk szívrohamban, amint meglátjátok ezeket rajtunk
hajaj.már egy hete nem eszek miatta.
Jóestét!
Szia!

Naaaaaa, készülget a gép?
csak neked Mário,csak neked
Lett egy szépségem, de a doki helyét nem tudja betölteni semmi sem. A Berget egy ismerősnél tárolom Dunakeszin! Finom kis gép, csak már lehetne gurulni..............
tudom nem vígasz
de látom nem rossz gépre tettél szert
ezt itt Pesten tárolod?
Szia!

Igen, én vagyok! Sajnos azóta sincs semmi hír róla!
szia
neked lopták el a dr-d, tavaly?
lett valami belőle?


1.73 vagyok
Már megint mindenkinek pinahiánya van és ide jár be levezetni a vágyait
Akkor pont kényelmes, nem kell lehajolni hogy puszit tudjál adni neki (én is 180 cm)
nem egészen csak 1.80
Szépnek tényleg szép , de emlékeim szerint annyira azért nem kicsi...kivéve persze ha Te 2,5 m magas vagy
Ááááá, pont most nem leszek Pesten. Pedig szeretem a fürcsit, meg már jó lenne talizni a csajszikkal!