Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jóvan basszus,hát azt a cuccot még a hiroshima alatti betemetett raktárból szedték elő!
Az enyémhez 4-5 nap alatt megvan minden.
Na mi? Végeztél?
Tucatmotor! Amilyen az alkatrészellátás a Magyar Suzuki zRt.-nek köszönhetően, hát én se kérek többet. 6 hét alatt hozták meg a főtengely csapágyakat ráadásul nem is típusspecifikus mert 20 másik modellben is szolgál.
Hát most nem. De tényleg!
Hidd már el vazze!
tessék,és mi vagyunk kawa ellenesek (pedig én nem is) ----hát ezért!
miért van előítéleted? K7 gixxer? Nem?
Így van. Én is csak ironizáltam a helyzetet. Én nem is kérek tanácsot senkitől, én tudom,hogy egy 2001-2002-es 9R-t szeretnék vagy egy 2001-es 636-ot. De ha megdobnak Z-750-nel hát egye fene.
Csaltál tesó! Tudod, hogy ez a szívem csücske.
az valóban nem.. az az egyetlen motor amivel szemben - szerintem alaptalanul - előítéleteim vannak.. szóval suzukit nem szeretnék.. bár most igazából kawán kívűl semmi mást, mivel engem meggyőzött nagyon...

LX
te mondtad neki,h mit írjon,mi?
áhhháááá! Akkor suzukid nem is volt!
Nagy hiba!
Ugyemegmondtam?!? Az ő szavára pedig mindíg adni lehet!
Sziasztok!

Vááááá.....ez gyönyörű......
ez nem elfogultság kérdése.. nekem volt Yamahám, Hondám, és most Kawa.. és mindegyiket imádtam.. és marhára nincs köztük nagy különbség... az esetek nagy többségében a döntés úgyis azon alapszik hogy melyik tetszik jobban...

LX
Aki a világot szeleti, lossz embel nem lehet...

ezek csak tények.. és csak próbálok világot hozni a sötétségbe...

LX
egy kicsivel sem... Az előző új volt amikor megvettem.. Kapott közutat, pályát.. és csak olajcsere, meg feékbetét csere kellett neki...

LX
Ennyit tesz a reklámra fordított összeg. Mo.-on például nem látsz Kawa reklámot szinte sehol.
pont páran. Te meg Lx.....
Vagyunk itt páran zöld vérrel...
azért látom senki sem elfogult , á !
én nem tudom miért,de a kawának rosszabb a közmegítélése,mint a másik kettőnek.
pedig sztem sem rosszabb....
Csak háromszor!
hú, de érzékeny ponton lett érintve... egyem a zőőőőd lelkét
Miután felrántom?