Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Birio1 haver jo a géped még turbo rá és csak a félelem állit meg.Amugy menyi fogyasztása?Te én a helyedbe edzenék keményen tolnák rá tesztoszteront meg decát olyan állat lenne belöled kiscicákat kettesével fognád puszilnád öket emelve bicepsz duranna.
Szijjaa!

Képeket mikorhol lehet megtekinteni a zsúrról?

tschók
knapet
Csodálkoztam volna ha nem orosz... Csecse... mint ötlet komolyan mondom tetszik!
Ez fantasztikus... esténként hajmosás, és dauer a mocinak is....
háát ez gyönyörü
ki tudna nekem ilyet csinálni
egy MASNIT!
szerintem ez így jó, inkább a kipura tetetnék még valami rózsaszín mintát...
rozsaszin plexivel nincs
Csajok, ehhez mit szóltok?
Épp eleget toltam de az elmúlt kilómétereket mind saját erőből tette meg.
Már volt....
heej twini,ebédidő?
Annyit toltad már?

Sziasztok!
Kikérem magamnak,én egész vezető vagyok!
200km? leúszom 1 hét alatt.
Te idióda! Motoros félvezető
Gizi már hibátlan. már közeledek a 200km-hez.
MInek? Ott a Gizi,menjél csak azzal,a végén megsértődik,oszt kiveri a diódákat megint!
Leginkább azzal...
És a motorral?
Meg milyen gorombán ment! Átperselyezett 180-as henger... Igazi jó kis hírtelenharagú. Így már volt nyomatéka is rendesen de amit 7000-től nyomott az elképesztő. Esztergomba került a gép remélem azóta is egyben van. Ha valaki ismeri a gazdáját az jelentkezzen! Mennék vele egy kört szívesen.
nem hivatalos,csak készített. párom nem motorozik.csak utasként.

a Harley-s-cigánygyerekes dologhoz nem tudok hozzászólni.
Tarka jo a renszámod hivatalos vagy készitet?Jo pénzér álitolag lehet egyedi.Még egy kérdés párod is vezeti a géped?Te csak kiváncsiság!Tökölön volt egy kiscica elég jo lépet gyorsuláson.A meglepi az volt mikor ,öshülö Harly megszakitos kiált sportgépel indulásnál lemaradt nevetünk rajta.A pálya felénél utolérte ugy ott hagyta sportgépet,mint cigánygyerek az iskolát.Ott néztük megszakitos nitrot nem láttam rajta.
Hy, az kedvecebbik ex Frecciadnak jó fénye volt, de azért a sajátomé jobban tetszik
bőőőőőregér.....
Jo estet itt is
Koszonom szepen, de eletem legremekebb ajandekakent megkaptam a Hofehert IS
meg egyszer koszonom szeeeeeepeeeeeeeen