Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pá mindenki!
hát, az a nagy igazság hogy kevés az olyan téma ami olyan nagyon érdekelne, vagy amihez érdemben hozzá akarnék, tudnék szólni...

LX
vagy nem megyek vele 200 fölé....
Inkább rsv...
Indulok!
Tarka! 572ccm...
Legalább erősödik a nyakad!
Tetszetős ez is!
Hát csak annyi,mint 550-es GSX-550! Szóval nem. A Hengersor tök más, de a blokk majdnem ua.
Itt a bibi forrása! Keveset írsz! Ha gyakrabban látnám a neved nem kérdeznék hülyeségeket.
ugyan az ,csak idom nélkül,magas kormánnyal. ez is tetszik,csak szeles!
Nekem pl van egy Hondám, de a Kawa a befutó. Viszont ha nagyon sok pénzem lenne, akkor Ducatit vennék.
Jól összehoztam, ugye?
már 2 éve hogy Szentendrén lakom.. csak keveset írok a fórumra...

LX
Akkor már inkább ez:
jóvanna....ezért nem egyféle motort gyártanak. mindenkinek megvan a maga liebling-je.

nekem most az rsv. aztán lehet,h egy sz@r....de tetszik nagyon. pár apróbb hibát is elnéznék neki.
akkor nagyon.....
sőt, nekem is.. mondom hogy az új Gixxer is szép... csak nekem nem kell..

LX
na tessék,a zőődvérűnek is teccccik?

huuuhhh... egy kicsit....
Volt 550-es K4-es gixer? Ott a szó: hasonló!
Hű de le vagyok maradva. Fehérvár helyett Szentendre?
Mille
nekem meg kéne,de igazából 1 RSV-ért lobognék. Pedig arról se hallani jót,de akinek az van isteníti. Meg hát...V2.
mondjuk egy ZX10-est sem utasítanék vissza.....
K4 Gixxer blokkot láttam kettészedve, azt hittem a Gizit látom Ugyanaz a váltó, ugyanolyan csapágyak, igen hasonló főtengely csak az vízhűtéses már.
Nemrég értem haza. Csak bekukkantottam ide és a Z-t nem hagyhattam szó nélkül.
tök szép motor, és megy is illetve fordul is mint az állat.. de vhogy nem.. túl sok rosszat hallottam anno róla (aminek valszeg a fele sem igaz) és ez valahogy "beidegződött".. meg talán az hogy a Kawához képest kicsit tucatmotor.. Kawa jóval kevesebb van.. Ez persze egyik sem igazi észérv! Tudom jól.. Szóval nem lenézem, csak nekem nem kellene.. Sokan vertek már el Suzukival, szóval tuti hogy jó motor..

LX