Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor én voltam!
Hogyis mondjam magának?Teccikérteni? Naszóval! Nem volt hülye a témához! Én speciel kellemesen csalódtam benne!
Kis perverz...
Segáz! A helyedben én is megkérdeztem volna! De jó annak az Ancsának! És jól nyomta? Mármint lőtt hozzá valamit? Most irigy is lettem! ...persze nem úgy...
Szia! Akkoriban járt velünk a tanfolyamra egy Ancsa (ha jól emlékszem! ) nevü lány aki hasonlít rád! Meg neki is RF 400 -a volt! mégegyszer bocsi!
Jó a fantáziád, de nem vagyok rászorulva a hölgyre
Azóta csak hátulról enged magához
Azóta nem enged hátra a haveromhoz, még beszélgetni se
Téged nem vert senki telibe?

Akkor nem a kollegina szegény...
Azóta csak "Fröcsi bácsinak" hív?
Igen, és is sajnáltam.
Miután kinevetgétük...vagy inkább nevetgéltem magam (ő valahogy bírta kacagás nélkül), letakarította magát, ahogy lehetett, és hazament átöltözni. Meg is beszéltem a műhelyes sráccal, hogy tudakolja meg valahogy, mire vágyik a kollegina, és az alapján tervezem, hogy névnapján meglepem egy top-pal. Ennyi jár.
Tök véletlen olvastam azt a hozzászólásod az MZ topicban

Amit leírtál, az eleje kezdett gyanus lenni, de aztán rájöttem, hogy nem én voltam, nálunk nem lehet "csak úgy" furogatni az ügyfélnek a műhelyben...és engem nem "vert" senki telibe!
Szegény kollegina...
Te mindent elolvasol, amit beírok?

mmm...na jó, aztán magatokra vessetek. Kötelezőre vittem a motorom egy szalonba (nem mondom meg, hova), ahol hátul egy kis műhelyben javítottak is. A szalonban egy lány dolgozott, akit kérdeztem, hogy van-e valaki a műhelyben, mert ki kellene fúratnom egy beszakadt csavart. Mondta, hogy hátrakísér. Bementünk a gépek közé, de nem volt ott a haverom, mondtam, hogy ha megengedi, sé ottmarad mellettem, kifúrom én magamnak, 2 perc az egész. Mondta, hogy oké, a főnöke addig vigyázza a szalont úgyis. Beszélgettünk, én meg befogtam a vasat a fúró alá, ráirányítottam az emulziót (fehéres, habos olajszerű anyag, hűt és ken fúrás közben), és megfúrtam. A gép még nem állt le, mikor odanyúltam, hogy kivegyem a kormányvéget, és eközben az ujjam az emulziócső elé került, és elég szépen mellen és arcon fröcskölte a lányt. Felkaptam egy törlőkendőt vagy mit, és pont ekkor jött be a haver...Elég hülyén nézhettünk ki
Te mindenhová azt írod, hogy "ez nem az a topic"? Írd le bátran, halljuk!
Agymosás?
erről a szalonban lányokra ragadó dolgokról eszembe jutott egy jópofa sztori, de inkább nem írom be, ez nem az a topic.
...mosd le
Szia Basi!

A mamihoz kalácsért szoktam járni! Komolyra fordítva a szót, nem jártam tanfolyamra, legalábbis motorszerelőre nem , de a szalonba azért már rámragadt 1-2 dolog
Miért?
Szia Ancsa! Bocsika a kérdésért! Nem jártál véletlenül a MAMI-hoz Motorszerelő tanfolyamra? 2001-2002 körül?
Még az előző műsor megy úgyhogy időben biztos nem kezdődik. Kuvvatévékettő!
A háziorvosra!
Kajára vagy szagra?
Én is arra gyúrok!
Az biztos... Az ünnepi menü után szerintem mindenki az.
Megyek gyártok valami kaját aztán TÉVÉT nézek. (Dr.House)